Manşet Ünlüler

Yeni prens bulundu!

İngiltere Prens’i Harry tüm kraliyet haklarından vazgeçince, Prens ünvanı da elinden alındı. Ancak biz onun yerine geçecek başka bir Harry tanıyoruz. Sence de Harry Styles’dan çok iyi bir “Prens” olmaz mı?:)

İngiltere Prens’i Harry tüm kraliyet haklarından vazgeçince, Prens ünvanı da elinden alındı. Ancak biz onun yerine geçecek başka bir Harry tanıyoruz. Sence de Harry Styles çok iyi bir “Prens” olmaz mı?:)

Harry Styles ve evlilik düşünceleri

Harry Styles’a romantik duruşu ve cool imajından dolayı “Prens” ünvanını çoktan yapıştırdık. Son klibi “Falling”deki aykırı tarzıyla bu tezimizi destekliyor. Şarkıcı sadece bir bakışıyla kalp çalmayı başarıyor ve sanıyoruz ki bu çapkın duruşu seviyor. En son Justin Bieber için böyle düşünüyorduk ama o şimdi evli ve çok mutlu. Harry ona yöneltilen evlilik sorusunda şu an kimseyle görüşmediğini ve evliliğe sıcak baktığını itiraf ediyor. “İlişkiler bir tür denge meselesi. Ekstra şeylerle uğraşmadan önce birbirinizi tanımak ve yeterince zaman geçirmek ilişkinin püf noktası” diye de ekliyor.

Adele ile neler oluyor?

Harry yeni albümünü çıkardı ama yan gelip yatmıyor. Yeni şarkılar ve ortak çalışmalar için sürekli koşturma halinde. Bu ortak çalışmalardan birinde de Adele ile çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda o, Adele ve birkaç arkadaşı birlikte tatil yaparken görülünce, şarkıcılar arasında yeni bir aşkın doğduğuna dair söylentiler patlak vermişti. Harry bu haberleri yalanlayarak, iki müzisyenin birlikte takılması kadar doğal bir şey olmayacağını da belirtti.

Taylor’a övgüler

Hem o hem de Taylor kendi yollarında ilerlese de onlar hakkında konuşmaya devam ediyoruz. Bunda biraz Taylor’ın birçok şarkıda Harry’den bahsetmesinin etkisi var. “Başka biri hakkında şarkı yazmayı ve başka birinin de benim hakkımda yazmasını çok gurur verici olduğunu düşünüyorum. Bazen bu şarkılar “gurur okşayıcı” olmasa da ortada bir emek var. Taylor’ı örnek alalım. Harika bir söz yazarı ve şarkıları çok iyi” diye eski sevgilisinden övgüyle bahsediyor. Açıkçası Harry’nin bu kadar açık sözlü olacağını hiç tahmin etmiyorduk.

Saldırıya uğradı

Geçtiğimiz Sevgililer Günü’nde Harry’nin başına çok talihsiz bir olay geldi. Şarkıcı kulağında müzik evine doğru yürürken, yüzleri kapüşonla kapalı bir grubun ona doğru yürüdüğünü görmüş. Hemen müziğin sesini kapayıp, karşı kaldırıma geçmiş. Ancak o grubun da onun peşinden geldiğini fark etmiş. “Sürekli karşıya geçip durdum ve hep peşimdeydiler. O sırada ‘Sanırım soyulmak üzereyim’ diye düşündüm. Çocuklardan biri ‘Biraz konuşabilir miyiz?’ diye sordu, ben de ‘Tabii’ dedim. Etrafıma baktığımda kimsenin olmadığını gördüm. Yanımda neyim olup olmadığını sorarken, grubun geri kalanı da etrafımı sarmaya başladı. Telefonumu alıp kilidini açmaya çalıştılar ama izin vermedim” diyen Harry, tam onu soyacakları sırada 2 arabanın ona doğru geldiğini görüp yola doğru koşmuş. Kimse onu arabasına almamış ancak yakındaki bir markete sığınıp kendini güvence altına almış. Korku filmi gibi değil mi? Neyse ki daha fazla kötü şey olmadan bu olayı atlattı.

Yorum Yapın