Kore Manşet Ünlüler

Yeni dünyanın yeni sesleri

2016’da Plan A Entertainment tarafından kurulan Victon, 23 Eylül’de ülkemizi ziyaret edip konser verecek. Onları izlemeden önce grubu yakından tanımaya ne dersin?

Yazı İrem Naz Güvel

 

Seungwoo

Gerçek adı:Han Seung Woo

Doğum tarihi:24 Aralık 1994

Dikkat çeken özelliği:Karizmatik lider Seungwoo’nun korkutucu bir tarafı var.Gruptaki konumunun getirdiği enerjiyle, grup üyeleri ondan biraz çekiniyor ve onun isteği dışında bir şey yaptıklarında onun tepkisinden korkuyorlar. Aslında Seungwoo bu konuda çok da masum sayılmaz. Sık sık üyeleri korkutmayı seviyor.

Gruptaki gizli kişiliği:Seungwoo’nun idol olmadan önceki hayali futbolcu olmakmış. Sportif bir yapıya sahip olması buradan geliyor.

Sevdiği şeyler:Yalnız aktivitelerde bulunmaktan çok hoşlanıyor. Tek başına kafede oturmayı ve sinemaya gitmeyi tercih ediyormuş. Liderliğin getirdiği bir yalnızlık olsa gerek:)

 

Seungsik

Gerçek adı: Kang SeungSik

Doğum tarihi:16 Nisan 1995

Dikkat çeken özelliği:Göz gülümsemesi ona ayrı bir tatlılık takıyor. Üyeler ona, kafa şeklinden dolayı “Patates” diyormuş. Ama bu onu daha da sevimli yapıyor:)

Gruptaki gizli kişiliği:Seungsik oldukça titiz biri. Sağlığa da çok dikkat ediyor.Sık sık üyeleri kendi elleriyle besliyor. Sağlıklı ürünler almave yemek işlerini genelde o üstleniyor.

Sevdiği şeyler:Piyano çalmak ve yemek yapmak en büyük hobisi. Yeni şeyler öğrenmeye meraklı olan idol, bir işte aniden değil adım adım ilerlemeyi seviyormuş.

 

Chan

Gerçek adı: Heo Chan

Doğum tarihi:14 Aralık 1995

Dikkat çeken özelliği:Grubun dans gurusu olan Chan, oyun oynama sevdasıyla da biliniyor.

Gruptaki gizli kişiliği:Grup içinde moda ondan soruluyor.Ayakkabı koleksiyonu dışında, özel tasarım giysiler topluyor.

Sevdiği şeyler:İnsan moda ikonu olunca en sevdiği eşyası tabii ki kıyafetler olur:) Konuşmak ve dertlerini anlatmak onun için en iyi rahatlama yöntemi. Kendisi gibi şirin şeyleri,özellikle kedi yavrularını çok seviyor.

 

Hanse

Gerçek adı: Do HanSe

Doğum tarihi: 25 Eylül 1997

Dikkat çeken özelliği:Hanse, grubun en çocuksu kişisi. Kedilerden korkuyor ve şekerlere bayılıyor.

Gruptaki gizli kişiliği:Pozitifliği. Kızgın olduğunda bile üyeler onu çok sevimli buluyormuş.Sevimli olduğuna aldanma, arada inatçı kişiliği ortaya çıkabiliyormuş:)

Sevdiği şeyler: Kediler dışındaki her şey:)Seungsik ile yemek partneri. Birlikte yemek yapmaları çok hoşuna gidiyormuş.

 

Byungchan

Gerçek adı: Choi Byung Chan

Doğum tarihi: 12 Kasım 1997

Dikkat çeken özelliği:1.85 boyuyla grubun en uzun kişisi olan Byungchan, gamzeleriyle ayrı bir çekiciliğe sahip:)

Gruptaki gizli kişiliği:Kendisi biraz sakar. Zarar görmemesi için ağabeyleri onu hep koruma altına alıyor.

Sevdiği şeyler:Sıkı bir BigBang hayranı. Boş vaktinde grubun videolarını sürekli izliyormuş. Ayrıca kız gruplarının danslarını taklit etmede üstüne yokmuş. APink grubunun bir üyesi olsa asla sırıtmaz:)

 

Subin

Gerçek adı: Jung Su Bin

Doğum tarihi: 5 Nisan 1999

Dikkat çeken özelliği: Maknae olmasının getirdiği özellikle grubun sevimlilik abidesi.

Gruptaki gizli kişiliği:İki köpeğe ve bir kediyse sahip olan Subin, grup içinde en çok evcil hayvana sahip olan kişi. Hayvanlara karşı özel ilgisi onu tam bir hayvansever yapıyor:)

Sevdiği şeyler:Üç kelime ile müzik, müzik ve müzik. Subin hatırlanacak bir müzisyen olma hedefine kitlenmiş durumda. Doğal olarak hobileri de müzik etrafında şekillenmiş:)

 

Sejun

Gerçek adı: Lim Se Jun

Doğum tarihi: 4 Mayıs 1996

Dikkat çeken özelliği: Grubun bir diğer moda ikonu da Sejun, şarkı sözü yazma konusunda 1 numara:)

Gruptaki gizli kişiliği: Sejun’u anlatan en iyi tanım, organizatör. Aşırı düzenli biri. Hatta uykuya dalmadan önce ertesi günkü programı düşünüyormuş. Hayattan ne istediğini bilen kızlardan hoşlanması da buradan kaynaklanıyor:)

Sevdiği şeyler: Kazanma konusunda çok hırslı. Kaybetmekten nefret ediyor. Hayranlarına değer veren Sejun, onların konserlerine gelmelerine ve şarkılarına eşlik etmelerine bayılıyormuş. Seni mi kıracağız Sejun, 23 Eylül’de kesin konserdeyiz:)

 

 

Yorum Yapın