Manşet Moda

Yazın vazgeçilmezleri

2021 yaz trendlerini yakından incele, bu yazın en tarz kızı sen ol!

Yazı İrem Naz Güvel

Crop üstler

Yazın vazgeçilmez parçalarından crop üstler, 2021 yazında da dolabımızdaki en çok kullanacağımız parça olacak görünüyor. Sıcak saatlerde rahatça giyebileceğin bu üstler, akşam serinliğinde üstüne aldığın bir ceket veya bir hırkayla harika bir kombin oluşturacak.

Koton 99,99 TL

Pencere detayı

Bu kış pençeleri pantolon modası hakimdi. Kimi çok severken, kimi de bundan pek hoşlanmadı. Şimdi bu tuhaf kesimler elbiselere taşınıyor. Pencere detaylı elbiselerinle bu yaz gözleri üstünde toplayacaksın.

Pull & Bear 229,95 TL

Çevreleyen kayışlar

Kayışlar ister üstünde, ister pantolonda olsun tarzına tatil havası katıyor. Bu yaz bol bol göreceğimiz kayışlı parçaları giyerken güneş kremini sürmeyi unutma ki, kayışların neden olduğu çizgili yanıkların olmasın!

Bershka 199,95 TL

Örgüler fora

Vintage tarzından hoşlanıyorsan örgü parçaları üstünden çıkarmayacaksın. Örgü elbise, üst ve pantolonlarını günlük tarzında kolayca kombinleyebilir ya da plajda mayonun üstüne giyip sahilde moda ikonu olabilirsin.

Stradivarius 249,95 TL

Yastık çanta

Çantalara bu yaz pofuduk modası geldi. Balon kol üstlerimizle uyumlu olan bu çantalar yumuşaklığıyla seni cezbedecek.

H&M 199,00 TL

Pofuduk terlikler

Pofuduk şeylerden hoşlanıyorsan 2021 yaz modasına bayılacaksın! Çantalarda olduğu gibi terlik ve sandaletlerde de bu yıl pofuduk hakim.

Twist 359,00 TL

Pantolon bolluğu

Yazın daha çok elbise etek giymeyi tercih etsek de, bu yeni bol pantolonların rahatlığını görünce bir daha çıkarmak istemeyeceksin!

LC Waikiki 79,99 TL

 

 

Yorum Yapın