Yaprak’ın prensleri

472 views Yorum yap

“4N1K İlk Aşk” dizisinin ezeli rakipleri Barış ve Ali’nin artılarını ortaya çıkardık. Hangisinin en iyi olduğu kararını da sana bıraktık:)

Yazı İrem Naz Güvel

Team Barış

 1. Okulun en karizmatik çocuğu Barış, ne kadar cool ve çeteye göre sinir bozucu bir imaj çizse de aslında çok duygusal bir karakteri var.
 2. Bu özgüven sahibi ve rekabet düşkünü tatlı serseri kalbini, erkeksi görünümlü Yaprak’a kaptırınca kalbimizi eritmeyi başarıyor.
 3. Barış, Yaprak uyurken odasına elinde çiçeklerle girerek gözümüzden kalpler çıkaran bir jest yapıyor. Gerçekte bu davranış biraz korkutucu görünse de bu jesti yapan Sırık olunca işler değişiyor:)
 4. Küçük yaşta ailesini kaybeden Barış, yatılı okulda okumak zorunda kalmış. Sevdiklerinden uzak ve baskı altında büyümesi onu yalnızlaştırmış. Bunu dışarıya hiç yansıtmıyor ancaksadece Yaprak’a bu gizli duygularını döküyor.
 5. İkna kabiliyeti o kadar yüksek ki karşısındaki herkesi kendine hayran bırakabiliyor. Yaprak’ın ailesi de buna dahil. E bayılmamak mümkün mü:)
 6. Yaprak’ın yaratıcı laf sokuşları ve ikili arasındaki tatlı çekişme bizi güldürdüğü gibi Barış’ı da güldürüyor. Ve onun gülüşüyle biz de ekran başında büyüleniyoruz.

Team Ali

 1. Alikuş’unYaprak için yapamayacağı hiçbir şey yok. Onun için imkansızlıkiçinde imkanı bulmaya çalışıyor.
 2. Ali ve Yaprak çocukluklarından beri arkadaş oldukları için birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar. Ali, Yaprak’ı görmese de onun neler yaptığını biliyor. Örneğin, o endişeli olduğunda dudağını ısırdığını ve kolyesiyle oynadığını biliyor.
 3. Yaprak, oyun adı altındaBarış ile sevgili olduklarını söylediğinde,Alikuş’unyüzü nasıl da düşmüştü. Bu çocuk hiç üzülmesin.
 4. Sabırlı çocuk doğrusu. Yaprak’a aşkını itiraf edemediğindenkendi kendini yemesi yetmiyormuş gibi bir de onu Barış ile gördüğünde acayip kıskanıyor.
 5. Bu afacan ikili küçükken açma halkalarıyla sözde nişanlanmışlar. Ancak halkası Ali’nin parmağını kesince yüzük parmağında iz bırakmış. Sence de bu ikisinin birbirleri için yaratıldığını göstermiyor mu:)
 6. Ali tam bir şövalye değil mi? Yaprak için resmen yıldızları gökyüzünden indirip önüne sunuyor. Tavanı yıldızlı ışıklarla kaplayıp ona bir güzel sürpriz hazırlayarak, birlikte bu yıldızları izlediler.Çok romantik:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir