Manşet Müzik Ünlüler

Yapıştık kaldık

Sıkı dostlar Ariana Grande ve Justin Bieber, içinde bulunduğumuz olağanüstü duruma hem dikkat çekmek hem de arkadaşlıklarını pekiştirmek için “Stuck With U” adlı düet çalışmasını yayınladı.

Sonunda geldi

Ariana Grande ve Justin Bieber dostluklarıyla hep takdirimizi topladı. Her zaman birbirlerini savundular ve destek oldular. “What Do You Mean?”in remixi ve çeşitli sahnelerde bir araya gelmeleri dışında, resmi olarak hazırladıkları bir düet çalışması henüz gelmemişti. İşte o beklenen çalışma tam da ihtiyacımız olduğu anda önümüze sunudu. İki yakın arkadaş güçlerini çok anlamlı ve faydalı bir amaç için birleştirdi. Pandemi nedeniyle canla başla çalışan sağlık çalışanlarına maddi yardım ve yaptıkları fedakarlıklara farkındalık yaratmak için “Stuck With U” şarkısını hazırladılar. Şarkının tüm geliri küresel salgın sırasında çalışmak zorunda olan ailelerin çocuklarına yardım eden bir kuruluşa bağışlanacak. Ariana, Justin ile olan iş birliğini yapmak için uzun zamandır beklediğini ve ortaya çıkan şarkının onun için çok önemli olduğunu dile getirdi. “Seslerimizi bu projede birleştirmek ve işbirliği yapmak çok tatmin edici oldu. Şarkıyı gerçekten çok seviyorum. Bunu arkadaşımla yaptığım için minnettarım” diye Justin’e teşekkürlerini sundu.

Sevdiklerinle kal

Şarkının mesajı çok açık; evde kal, sağlıklı kal. Romantik ezgileri ve “Kapıyı kilitle ve anahtarı fırlat. Artık savaşmayacağım. Sadece sen ve ben varız” gibi duygusal sözleriyle “Stuck With U”, evde kalırsak ileride sevdiklerimizle daha fazla vakit geçireceğimizi vurguluyor. Bulunduğumuz dönem mezuniyete denk geldiğinden, pandemi sebebiyle mezuniyet hayalleri de suya düştü. Ancak Justin, “Sizlerin karantinada eğlendiğinizi görmek istiyorum. Bu, şu anda mezuniyet balosuna gidemeyen herkes için bir balo şarkısı” diye hayranlarından dans kliplerini göndermelerini istedi. Ortaya harika bir sonuç çıktı.

Ariana, sırrını açıkladı

Evde kalmaya davet eden şarkının klibi de adına yakışır bir şekilde evde karantinada olan kişilerin videolarından oluşuyor. Evde şarkı söyleyen Justin ve Ariana’nın görüntülerinin yanı sıra, hayranları tarafından gönderilen klipleri de izliyoruz. Ancak klipteki tek tanıdık yüzler onlar değil. Justin’in kardeşleri ve Ariana’nın annesi yanı sıra Hailey Bieber, Jaden Smith, Kylie ve Kendall Jenner gibi birçok ünlü isim videoda ikiliye eşlik ediyor. Ayrıca klibin sonunda bizi bekleyen bir sürpriz var. Ariana, şimdiye kadar Dalton Gomez ile olan ilişkisini gözden uzakta yaşıyordu. Ancak videonun sonunda, şarkıcı ve yeni sevgilisi sevimli danslarını klibe ekleyince aşklarını da resmi olarak duyurmuş oldu.

Yorum Yapın