Manşet Ünlüler

Yakalandılar!

Sadece senin mi fake hesabın var sanıyorsun? Ünlülerin de senin gibi finsta’ları (Fake Instagram) yani sahte hesapları var. Bazıları özel anlarını bu hesaplardan paylaşıyor, bazıları da stalk yapıyor.

Dixie D’Amelio

Finsta: @mydixiewreckd

TikTok’ta milyonlarca takipçisi olan Dixie de, finsta’sı olan ünlülerden. Ancak hesabın kendisine ait olduğunu açık bir şekilde dile getiriyor. Başarılı yıldız bu hesabı daha çok eğlenceli fotoğraflarını paylaşmak için kullanıyor.

Justin Bieber

Finsta: @skylarktylark_

Justin, alter egosu Skylark Tylark adına açtığı gizli bir Instagram hesabı var. Sayfayı incelemeye başladığında anlayacağın gibi, Justin sürekli gözlüklü fotoğraflarını yayınlıyor. Sadece kendisinin değil, Post Malone ve BTS’ten Jungkook’un da fotoğraflarına yer vermiş.

Sophie Turner

Finsta: @sophiessausagereviews

Foodstagram dediğimiz yemek tarifleri paylaşan birçok hesap var. Ancak sosislere adanmış bir Instagram hesabı oluşturmayı kim düşünebilirdi! Sophie, Nisan 2018’de sosisleri incelemeye adanmış gizli bir hesap açtı. Hesap şu sıralar aktif değil ancak Sophie’nin yeni paylaşımlarını merakla bekliyoruz.

Bella Hadid

Finsta: @rebekkaharajuku

Başarılı mankenin ikinci kişiliği Rebekka Harajuku ile tanış. Bella, 2018 Japonya seyahati sırasında çektiği fotoğrafları bu hesapta paylaştı. Sarı küt peruğu ile Rebekka’ya dönüşen Bella, Tokyo sokaklarında oldukça eğlenmiş görünüyor.

Gigi Hadid

Finsta: @gisposable

Tıpkı Bella gibi Gigi’nin de ikinci bir Instagram hesabı var. Gigi’nin finsta’sı tamamen gizli olmasa da, fotoğraf tutkusunu bu hesapta ortaya çıkarıyor. Başarılı yıldız podyum ve tatil anlarının fotoğrafları hesabında paylaşıyor. Fotoğrafların tek kullanımlık bir fotoğraf makinesinde çekilmiş hissi de samimi bir görünüm oluşturuyor.

Cole Sprouse

Finsta: @camera_duels

Herkes mutlaka bu hesabı duymuştur. “Riverdale” yıldızı Cole Sprouse ve ikiz kardeşi Dylan, hayatlarının çoğunu spot ışığında geçirdiler. Bu yüzden gizli fotoğraflar çekmeye çalışan sinsi hayranları görmeye alıştılar. Ancak Cole bu durumdan çok sıkılmış olacak ki, hesabında izinsiz olarak fotoğrafını çekmeye çalışanları yakalayarak komik bir şekilde belgeliyor.

Kristen Stewart

Finsta: @suck_upon

Kristen, geçmiş yıllarda gizli bir Instagram hesabının olduğunu doğruladı. Sadece özel arkadaşlarının isteklerini kabul eden oyuncu, duyduğumuza göre Instagram’ı tam bir profesyonel gibi kullanıyormuş.

Yorum Yapın