Manşet Sinema

Ve sonra

“After” serisinin yeni filmi “After Ever Happy”de Tessa ve Hardin aşkı bir kez daha büyük bir testten geçiyor.

Yazı İrem Naz Güvel

 

– “After Ever Happy”, “After” film serisinin dördüncü filmi.

– Tessa bir trajedi yaşar ve çift, yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışır. Aileleri hakkındaki gerçek ortaya çıktığında ikisi de düşündükleri kadar farklı olmadıklarını görür. Ne Tessa artık üniversiteye giden o tatlı, iyi kız, ne de Hardin zalim ve huysuz çocuk değil. Hardin’i anlayabilecek ve sakinleştirebilecek tek kişi Tessa. Ancak Hardin’in sakladığı sır o kadar büyük ki, her şeyin bitmesine neden oluyor.

– “After Ever Happy”,  26 Ağustos tarihinde izleyiciyle buluştu.

– Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin bir kez daha Tessa ve Hardin olarak karşımızdalar. Chance Pedromo, Stephen Moyer, Mira Sorvino, Carter Jenkins, Arielle Kebbel, Frances Turner, Kiana Madeira, Louise Lombard ve Rob Estes de filmde onlara eşlik ediyor.

– Filmin çekimleri, serinin bir önceki filmi “After We Fell” ile aynı anda 4 Ekim 2020’de Bulgaristan’da başladı.

– Elli iki gün süren filmin çekimleri 18 Aralık 2020’de tamamlandı.

– Hero son dört yıldır Josephine ile beraber “After” serisini çekiyor. Oyuncu yeni film hakkında, “Bir ‘After’ filminden bekleyeceğiniz her şey ve daha fazlasını bu filmde göreceksiniz” diyerek devam ediyor: “Bol romantizm ve dramatik anlarla dolu sahneler var. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Gerçekten de herkesin bunu görmesi için sabırsızlanıyorum.”

– “After Ever Happy”, Hessa hikayesinin son bölümü ancak serinin son filmi değil. Hem Hardin’in Tessa’dan önceki hayatını anlatan hem de ikilinin çocukları hakkında bir devam film de yapım aşamasında. Böylece karakterleri izlemeye bir süre daha devam edeceğiz.

– Hardin’in gençlik yıllarını anlatan filmin senaryosunu, son iki “After” filminin yönetmenliğini üstlenen Castille Landon yazacak. Bununla birlikte yönetmen, Hardin ve Tessa hakkında en az 15 tane devam filmi geliştirdiğini ve son iki “After” filminden ilham alarak evreni genişletmeye devam edeceğini açıkladı.

– Serinin yazarı Anna Todd yeni filmin senaryosunda ya da yapımcılığında yer almıyor. Yazar, “Dürüst olmak gerekirse, filme dahil değilim. Serinin yaratıcısı olarak film serisinin içinde olmakla ilgilenmiyorum. Film ve romanların birbirinden çok farklı olduğunu düşünüyorum. Filmin yönetmeni Castille Landon harika biri. Bu film serisiyle beraber çok iyi bir kariyeri olacağına eminim. Ancak benim yarattığım karakterlerin geçmişi hakkında birinin senaryo yazması bana biraz garip geliyor. O yüzden ‘After’ film serisiyle alakalı çalışmalardan geri çekiliyorum” diye kararını açıkladı.

Yorum Yapın