Genel Manşet Ünlüler

TV’de ilk kez

“Riverdale” oyuncularının oynadıkları ilk rollere göz atıyoruz. Bazıları seni çok şaşırtabilir!

Yazı İrem Naz Güvel

KJ Apa

Dizinin başrolü Archie’ye hayat veren KJ, oyunculuk kariyerine Yeni Zelanda yapımı pembe dizi “Shortland Street”teki rolle başladı. Ardından bir başka Yeni Zelanda yapımı dizi olan “The Cul de Sac”de rol aldı. Ufak çaplı projelerde yer alan KJ, asıl çıkışını “Riverdale” ile gerçekleştirdi.

Lili Reinhart

Lili’nin oynadığı ilk proje “For Today” adlı kısa bir filmdi. Daha sonra “Scientific” adlı bir dizinin ilk bölümünde rol aldı. Oyuncunun ilk büyük projesi ise “Law & Order: Special Victims Unit” dizisiydi. Dizide sadece bir bölüm oynayan Lili, performansıyla izleyiciyi kendisine hayran bıraktı.

Cole Sprouse

“Riverdale” kadrosunun en meşhur oyuncusu şüphesiz Cole. Çünkü oyuncu, ikiz kardeşi Dylan ile birlikte genç yaştan itibaren eğlence sektöründe. Cole’un kariyerine “Friends” ve “Zack & Cody’nin Lüks Yaşamı” dizileriyle başladığı düşünülse de, oyuncunun ilk rolü “Grace Under Fire” adlı dizide canlandırdığı Patrick karakteriydi.

Camila Mendes

Camila, Veronica rolüyle “Riverdale”de harikalar yaratıyor. Bu yüzden Camila’nın ilk oyunculuk denemesini “Riverdale”de yaptığını duyunca şok olduk. Henüz ilk rolünde bu kadar başarılıysa gelecekte nasıl işler başaracağını tahmin bile edemiyoruz.

Madelaine Petsch

Favori karakterimiz Cheryl Blossom’a hayat veren Madelaine, oyunculuk kariyerine 2014 yapımı “The Hive” adlı korku filmiyle başladı. Bir yıl sonra da Nickelodeon imzalı “Instant Mom” dizisinde bir denizkızını canlandırdı.

Casey Cott

Camila gibi Casey de, ilk kez “Riverdale”de kamera karşısına geçmiş. Bize göre Kevin karakterini ondan başka kimse bu kadar iyi oynayamaz.

Charles Melton

Diziye ikinci sezonda dahil olan Charles, kariyerine mankenlik yaparak başladı. İlk defa “Glee”de görülen oyuncu burada bir mankeni canlandırdı. Ardından “American Horror Story”de ve birkaç kısa filmde rol aldı.

Vanessa Morgan

Vanessa, “A Diva’s Christmas Carol” filmde Ebony adlı karakterin gençliğini canlandırarak oyunculuğa adım attı. Birkaç yıl sonra yer aldığı “The Latest Buzz” dizisiyle de, büyük bir çıkış yakaladı.

Drew Ray Tanner

Dizinin Fangs’i Drew’un kariyeri, “The Haunting Hour TV” dizisindeki bir rolle başladı. “Fairly Legal”, “Arrow” ve “Motive” dizileriyle de kariyerine devam etti. Ayrıca Drew’un Zendaya ile “Zapped”da birlikte rol aldığını da ekleyelim.

Erinn Westbrook

Erinn ilk olarak “1000 Ways to Die” adlı belgesel dizisiyle ekrana çıktı. Daha sonra “Switched at Birth”, “Dog with a Blog”, “Mr. Box Office”, “Twisted”, “See Dad Run” ve “Glee”de performans sergiledi.

Yorum Yapın