Manşet Ünlüler

Turnelerin turnesi

Geçtiğimiz aylarda Taylor Swift, dönemlerinin turnesi “The Eras” turnesinin başlangıcını yaptı. İşiyle gündemde olsa da aşk hayatında da kazan iyice kaynadı.

Yazı İrem Naz Güvel

 

Sahneye daldı

Taylor Swift her yeni albümle yeni bir dönemi de başlatıyor. Taylor’ı Taylor yapan detaylardan biri de bu dönemler. Sanatçı, 10 albümünden toplam 44 şarkıya yer verdiği “The Eras” adlı dev bir turneye başladı. Flashback etkisi yaratan bu üç saat uzunluğundaki turne, dinleyicilere nostalji yaşatırken kostümleri, sürpriz şarkıları ve Taylor’ın sahneye balıklama atlaması gibi ikonik anlara da ev sahipliği yaptı.

 

Destekçi bff’ler

Rekor satışlar elde eden turnede, Taylor’ın kankaları da oradaydı. Haim kardeşler, Selena Gomez, Cara Delevingne, Jack Antonoff sanatçıya desteklerini iletti. Onlar dışında Emma Watson, Emma Stone, Samara Weaving ve Candice King gibi birçok isim de Taylor’ın tarih yazmasına tanıklık etti.

 

Joe’yu unfollow ettiler

Turne tüm ihtişamıyla devam ederken Taylor’ın aşk hayatında önemli bir gelişme yaşandı. 6 yıldır beraber olan Taylor ve Joe Alwyn ayrılık kararı aldı. Herkes onların evlenmesini beklerken ayrılmaları herkesi şaşırttı. İkiliye yakın bir kaynak, çiftin ayrılığının dramatik olmadığını ve kişisel farklılıklarından dolayı ayrıldıklarını iletti. Ancak son gelişmeler, pek de iyi ayrılmadıklarını gösteriyor. Ayrılık sonrası Taylor’ın yakın arkadaşları Gigi Hadid, Blake Lively, Haim kardeşler ve Taylor’ın kardeşi Austin Swift, Joe’yu Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Ancak bizi en çok şaşırtan isim Ryan Reynolds oldu. Çünkü daha birkaç ay önce Ryan, Joe’dan övgü dolu sözlerle bahsetmiş ve çok iyi bir insan olduğunu söylemişti. Taylor ve Joe arasında ne yaşandı da tüm kankalar onu “unfollow” etti, merak ediyoruz.

 

Rock yıldızına aşık oldu

Taylor’ın aşk hayatıyla ilgili gelişmeler bitti sanıyorsan yanılıyorsun. The 1975’ın solisti Matty Healy ile Taylor’ın birbirinden hoşlandığı ve tanımaya çalıştıkları iddia edildi. İkiliyi, Taylor’ın yakın arkadaşı ve yapımcısı Jack Antonoff’un tanıştırdığı öne sürüldü. Ne Taylor ne de Matty bu ilişki hakkında konuştu ancak hayranların yakaladığı “ipuçları” ikilinin çıktığı yönünde.

 

Şimdi konuşma zamanı

Özel hayatı bir kenara bırakıp işe geri dönüyoruz. Taylor, eski albümlerini yeniden kaydetmeye başladı ve sıra “Speak Now”a geldi. “18 ile 20 yaşları arasında ilk kez sözleri tamamen bana ait ‘Speak Now’ albümünü yaptım. Hayatımın bu döneminden gelen şarkılar, acımasız dürüstlükleri, filtrelenmemiş itirafları ve vahşi hüzünleriyle damgasını vurdu. Bu albümü seviyorum çünkü büyümenin, uçmanın ve çarpmanın hikayesini anlatıyor” diyor ve 6 yeni şarkının yer alacağını da müjdeliyor. “Speak Now” albümü “Ours”, “If This Was a Movie” ve “Dear John” gibi birçok klasik Taylor şarkısını içeriyor.

 

 

Yorum Yapın