Manşet Röportaj Ünlüler

“Türkiye’nin bir parçasıyım”

Herman Tømmeraas artık bizden biri:) Yapılacaklar listesinde Türkiye’yi ziyaret etmekte olan oyuncu ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayından öne çıkanları senin için hazırladık.

Herman karantina günleri nasıl geçiyor?

Çok fazla video oyunu oynuyorum. 8 arkadaş Call of Duty oynuyoruz. Son günler de yaptığım en sosyal şey bu. Canlı yayınlar yapıyorum ve çok eğlenceli geçiyor.

Karantinada yaptığın en çılgınca şey neydi?

Spor yapıyorum. Bugüne kadar hep spor salonlarında çalıştım. Ama şimdi onlar kapalı olduğundan başka yerde spor yapmak için arayışa girdim. Ben ve birkaç arkadaşım jungle gym’i keşfettik. Çılgınca değil ama bu durumda yapabileceğim en farklı şey olduğunu düşünmüyordum. Bir yerden bir yere zıplıyorum. Spor yapmak zor ama eğlenceli.

“Ragnorak”ta unutamadığın ir anını bizimle paylaşır mısın?

Çekimlerin 2. haftası doğum günüme denk geliyordu. Birbirimizi o dönem pek tanımadığımız için doğum günüm için çok bir şey beklemedim. Ama herkes pasta getirdi ve şarkı söyledi. Sanki 6 yaşındaki birini doğum gününü kutluyorduk. Çok güzeldi.

Bir süper gücün olsaydı bu ne olurdu?

Filmlerdeki gibi süper kahraman olmak isterdim. Sürekli birilerini kurtarmak ve olayları çözmek iyi olurdu.

“SKAM”de de rol aldın. Diziyle ilgili en ço neyi özlüyorsun?

En çok insanları özledim. Küçük bir yapımdı, 10 kişi filandık. Bu küçük grupla çok büyük tecrübeler yaşadım. Böylece birbirimizi daha iyi tanıdık. Şüphesiz onları çok özlüyorum.

Şu an Türkiye’de çok fazla sevenin var.

Çok çılgınca. İnsanlar sürekli bana yazıyor. En son 7 yaşımdayken Türkiye’ye gelmiştim. Pek hatırlamıyorum o zamanları. Tekrar gelmek ve birçok kişiyle takılmak istiyorum.

Türk hayranına ne söylemek istersin?

Beni hayatınıza dahil ettiğiniz ve konuştuğunuz için teşekkür ederim. Gönderdiğini fotoğraflar çizimler ve mektuplar için sağolun. Beni Türkiye’nin bir parçası olduğumu söylemeniz çok hoş. Umarım kısa zamanda ziyarete gelebilir be bazılarınızla tanışırım. Çok teşekkürler.

Peki, Herman hangisini tercih edersin oyununa gelelim. Pizza mı, hamburger mi?

Hamburger.

Bilinmeyen bir kahraman olmak mı, ünlü bir kötü adam olmak mı?

Bilinmeyen bir kahraman.

Hızlı mı, güçlü olmak mı?

Hızlı olmak harika olurdu.

Spider Man mi, Iron Man mi?

Bu çok zor. Iron Man gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman. Ama Spider Man’i küçüklüğümden beri izliyorum. O çok daha eğlenceli görünüyor. Ama Iron Man aşırı cool. Iron Man diyeceğim. Robert Downey Jr. en iyi süper kahraman castı. Ondan başka hiç kimse Iron man olamaz.

“SKAM” veya “Ragnorak”?

Seçmem imkansız. Benim için hangisinin iyi olduğunu söyleyemem. Çünkü çok farklı deneyimler yaşadım. “SKAM” küçük bir diziydi ama parçası olduğum için çok minnettarım. “Ragnorak”, “SKAM” dan daha fazla kişiye ulaştı ve alt metni çok sağlam. İki dizide seçemeyeceğim kadar iyi.

Umbridge mi, Voldemort mu?

Voldemort çok cool.

Türkçe mi, İngilizce mi?

Bu biraz zor:) Türkçe kulağa daha hoş, eğlenceli ve egzotik geliyor. Küçüklüğümden beri İngilizceyi konuşuyorum ve duyuyorum. Ona alışkınım. Ama Türkçe daha ilgi çekici.

Sivas mı, Adana mı?

Sivas sanırım Türkiye’de gideceğim ilk şehir olacak. Hakkında çok şey duydum.

 

Yorum Yapın