Manşet Moda

Tommy Hilfiger DISNEY X TOMMY Koleksiyonu ile Disney’in 100. Yılını Kutluyor

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, Disney’in 100. yıl dönümü onuruna yeni bir Tommy Hilfiger ve Disney iş birliğine imza atıldığını duyurdu.

İlk kez kolejli prep tarzının harika dünyasına adım atan Mickey ve arkadaşları, arşivden TOMMY HILFIGER klasiklerinde görünüyor. Sevilen karakter Mickey Mouse ve arkadaşları Minnie Mouse, Pluto, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck popüler Japon çizgi roman tarzı manga ile betimleniyor. Erkek, kadın ve çocuk stillerinden oluşan koleksiyon 1 Haziran 2023’ten itibaren dünya çapında müşterilerle buluşacak.

“İkonik bir yıl dönümü, ikonik bir marka ve en ikonik karakterleriyle iş birliği – Disney’in 100. yıl dönümünü kutlamak için dünya çapındaki hayranlara katılmanın daha iyi bir yolu olamaz” diyen Tommy Hilfiger sözlerine şöyle devam etti: “Tommy HILFIGER’ın marka DNA’sı ile Mickey ve arkadaşlarını buluşturmak bugüne dek en eğlenceli iş birliklerimizden biri oldu. Favori prep klasiklerimiz şimdi yeni koleksiyondaki değerli parçalarda hayat buluyor.”

Koleksiyon için ne dediler?

 Disney Tüketici Ürünleri, Oyunlar ve Yayıncılık Başkanı Tasia Filippatos da iş birliği konusunda şu yorumda bulundu: “Disney ve TOMMY HILFIGER, kültür üzerinde küresel ölçekte etki yaratan iki marka. Disney x Tommy koleksiyonu da Disney’in 100. yıl dönümünü kutlarken hem Disney hem TOMMY HILFIGER’ın yaratıcılığını ve hikaye anlatımını gözler önüne seriyor.”

 Özenli işçilik ve düşünceli detaylarla tasarlanan Disney x Tommy koleksiyonu, markanın imzası prep klasiklerini eğlenceli desenler ve baskılarla yeniden yorumluyor. Eğlenceyi çok seven Mickey’nin özelliklerine sadık kalan koleksiyon, kadın ve erkekler için 50 stil ve çocuklar için de her biri ikonik Disney karakterlerinin manga yorumlarıyla tasarlanan 10 stil içeriyor. Yeniden doğan TH Monogram ve Mickey’nin anında tanınan silueti gibi detaylar rugby gömlek, chino pantolon ve blazer ceket gibi stillere eğlenceli dokunuşlar katıyor. Manga Mickey, gömlek ve gömlek elbiselerin ince çizgileri arasında dolaşırken tamamı desenli tasarımlar mürekkep lekeleri ve elle çizilmiş eskizler gibi detaylarla Disney sanatçılarının orijinal zanaatına göndermede bulunuyor. Puanlı Minnie Mouse da bir kriket formasında ve dokuma kazakta yeniden hayat buluyor.

Yorum Yapın