Manşet Moda Ünlüler

TINstagram

Tini’nin Instagram hesabını kurcaladık ve uygulamayı onun gibi nasıl kullanmak gerektiğine dair bir klavuz oluşturduk.

 

Ayna selfiesi

Ayna selfiesi göründüğü gibi kolay değil. Işık, poz ve konsept çok önemli. Tini makyaj masasının ışığından yararlanıp bol ışıklı ayna selfieleri çekiyor. Genelde bu fotoğraflarda kombinini veya makyajını gösteriyor. Ayna selfilerinde telefonunun kabı da önemli bir detay. İlgi çekici bir kap, pozundan çok telefonu önplana çıkarabilir.

 

Komik görüntüler

Sosyal medya sayesinde ünlüleri sadece makyajlı ve şık giyimli olarak görmüyoruz. Kendine güven ve olduğu gibi seven yıldızlar, gündelik hayatlarından fotoğraflar paylaşmaktan çekinmiyor. Komik çıktıkları görüntüleri profiline yükleyen Tini her haliyle göz kamaştırıyor.

 

Pozunu yakala

Fotoğrafta ışık ve kompozisyon iyi olduğunda fotoğraflar kaliteli çıkıyor. Bazen fotoğraf çekerken havamızda olmuyoruz ya da vereceğimi poza bir türlü karar veremiyoruz. Böyle durumlarda sende Tini gibi kendi pozunu yakala. Şarkıcı sık sık yüzünü eliyle tutarak poz vererek poz verme konusunda sıkıntı yaşamıyor. Sana uygun pozu vermesi için Tini’nin fotoğraflarına göz at.

 

İlgi çeken akımlar

Instagram’da çocukluk ve hayvanlarla çekilen fotoğraflar oldukça ilgi görüyor. Çocukken daha sevimli olduğumuz için sanırım Instagram profiline şirin bir hava katıyor. Aynı zamanda hayvanlarla çekilen fotoğraflar da oldukça sempatik görünüyor. İçimizdeki çocuğu yaşatmak ve hayvan sevgisini göstermek için kamerayı aç:)

 

Tarzını konuştur

Herkesin mutlaka bir tarzı vardır. Fotoğraflarda makyajımızı veya kıyafetlerimizi göstermeyi seviyoruz. Tini gibi sevdiğin bir ünlüden ilham alabilirsin ancak birebir onu kopyalayarak istediğin sonucu elde edemezsin. Kendi tarzını deneyerek ve araştırarak oluşturabilirsin. Acele etme. Tarz sahibi olmak vakit alır.

 

Challangelara katıl

Tini, TikTok akımları ne kadar güzel yapıyor değil mi! Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan şarkıcı akımları da yakından takip ediyor. TikTok hesabın yoksa, Instagram’a yeni gelen Reels özelliğiyle Tini’nin şarkıları eşliğinde dans edebilirsin:)

 

Yeteneğini sergile

Sanatçılar için sosyal medya yaptıkları işleri sergilemek için harika bir platform. Bu sayede hızlı bir şekilde Tini’den güncel haberleri alıyoruz. Sen de yeteneğini paylaşmaya ne dersin? Bu yaptığın bir resim veya yazdığın bir hikaye olabilir. Utangaçlığını gir ve yeteneğini herkesle paylaş. Paylaşımlarını Hikaye’nde yayınlayıp öne çıkanlara kaydetmeyi unutma.

 

Yorum Yapın