Genel Manşet Ünlüler

Tini “Bar”

Geçtiğimiz yıl Tini için unutulmaz bir yıl oldu. Dördüncü albümünün hazırlıklarını tamamlarken, yeni şarkılarıyla hayranlarını mutlu etti.

Yazı İrem Naz Güvel

Bar’da eğlence

Tini yeni şarkı üstünde çalışmaya başladığında, “Acaba bu kez kiminle iş birliği yapacak?” diye düşünmeden duramıyoruz. Çünkü yaptığı her şarkı bir öncekinden daha iyi oluyor. Şarkıcı en son L-Gange ile bir araya geldi. Ortaya çıkardıkları şarkı “Bar”, büyük başarı yakaladı.

Özlerini yaşatıyorlar

Şarkı, bir kızın barda erkek arkadaşını nasıl terk ettiği ve erkek arkadaşı hayatının en güzel yıllarını yaşarken, onun için acı çekmesini anlatıyor. “Bar”, daha çok Cachengue sesi olarak bilinen reggaeton ve cumbia müzik türlerinin birleşimi. Bu, iki sanatçının da sıklıkla şarkılarında seslendirdiği ve Latin Amerika müziğini temsil eden bir müzik türü. Kısaca onlar için, “özlerini en iyi şekilde temsil ediyorlar” diyebiliriz.

Partiden partiye koşuyor

Çekimi Arjantin’de gerçekleşen klibin yönetmenliğini, daha önce Tini’nin “Miénteme” klibini çeken Diego Peskins üstlendi. “Bar”ın klibi lüks arabaların ve bolca eğlencesinin olduğu bir  parti havası yaratıyor. İlk başta ikiliyi neon ışıklarla kaplı şık bir parti mekanına girerken görüyoruz. Klibin ortasında aniden atmosfer değişiyor ve Tini’yi daha rahat bir kıyafet içinde görüyoruz. Biz klipteki bu geçişe bayıldık!

Saçlarını kullan

Bir şampuan markasının yüzü olan Tini, marka için özel bir şarkı hazırladı. “Aquí Estoy” adını taşıyan parça, kadınların güçlenmesi ile ilgili. Bu gücü göstermek için de, saçları bir metafor olarak kullanıyor. Şarkının mesajı çok açık: Kendini sev ve insanların önüne koyduğu engelleri aşma gücünü kendinde bul. “Beni olduğum gibi sev / Kim ne derse desin, benim için fark etmez” gibi sözlerle kendin olmanın ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyor. “Aquí Estoy”, 24 saatten kısa bir süre içinde bir milyona yakın izlendi. Umarız dinleyenler de, şarkının mesajını almıştır.

Hayranlarla klip çekti

Bu şarkıyla Tini hayranlarını sevindiren bir şey yaptı. İtiraf edelim, biraz kıskandık. Tini’nin yüzü olduğu şampuan markası bir yarışma düzenledi ve kazananların onunla birlikte “Aquí Estoy”un klibinde yer alacağını açıkladı. “Kazananlara her şeylerini verdikleri ve çok fazla sevgi gösterdikleri için teşekkürler. Birlikte paylaştığımız çok güzel bir deneyimdi” diye Tini, onunla birlikte olan hayranlarına teşekkür ediyor. Ne şanslılar!

Yorum Yapın