Manşet Ünlüler

Taylor’dan yeni şarkı ve diğerleri

Yeni şarkılar geldi.

Taylor Swift & Ice Spice: ‘’Karma’’

 

Taylor Swift, “Midnights” albümünün en başarılı şarkılarından biri olan ‘’Karma’’yı Ice Spice ile birlikte yeniden seslendirdiği, 2 milyondan fazla satan “Midnights” albümünün delüks versiyonu olan “Midnights (Til Dawn Edition)”ı yayınladı. 

 

“Midnights”ın yeni versiyonunda Ice Spice’ın yanı sıra “Snow on the Beach”in “daha fazla Lana” versiyonu da yer alıyor. Swift’in yakın dostu başarılı sanatçı Lana Del Rey, şarkının orijinal versiyonda yer alıyor, ancak ruhani vokalleri öne çıkmıyor. Swift, Del Rey ile birlikte şarkıya yeni vokaller kaydetmek için özel olarak stüdyoya geri döndüklerini söyledi.

 

“Midnights”ın bu yeni versiyonuyla birlikte Swift albümün üç farklı versiyonunu yayınlamış oldu: 21 Ekim’de çıkan ve mega-hit olan “Anti-Hero” ile birlikte orijinal versiyon; “Midnights”ın çıkışından saatler sonra tanıttığı “3 a.m.” adlı yedi ekstra şarkı içeren versiyon; ve daha önce sadece “Midnights”ın delüks CD versiyonunda bulunan “Hits Different” adlı bonus parçayı da içeren yeni “Til Dawn Edition”.

 

 

Jon Batiste: “Be Who You Are”

 

“Yılın Albümü” de dahil olmak üzere 5 Grammy Ödülü kazanan, alışılmış türlere meydan okuyan Jon Batiste geri döndü ve Coke Studio™ programı için son single’ı ve müzik videosu “Be Who You Are (Real Magic)”i yayınladı. Batiste’in sözlerini yazdığı şarkı, dünya çapında çıkış yapan NewJeans, Camilo, Cat Burns ve J.I.D.’nin de aralarında bulunduğu yıldızlar karması bir kadroyu bir araya getiriyor. 

 

Batiste’in Coke Studio™ programına katılımı, onun müzik endüstrisinin en büyüleyici ve heyecan verici seslerinden biri olduğunu kanıtlıyor. “Be Who You Are (Real Magic)”, kendine sadık kalmanın gücünün bir kutlamasını, insanların kendi özgün benliklerine sahip olduklarında ve birbirlerinin farklılıklarını kabul ettiklerinde ‘Gerçek Sihir’in gerçekleştiğinin fikrini yansıtıyor. 

 

Jon Batiste, “Coke Studio platformu, kültürel farklılıklarımızı ve hepimizin nihai birliğini kutlamak üzere farklı kültürlerden sanatçıları bir araya getirmek için küresel erişimlerinden yararlanma konusunda harika bir iş çıkarıyor. “Be Who You Are (Real Magic)” şarkısını yazdığımda, otantik benliklerimiz olarak bir araya geldiğimizde ortaya çıkan gerçek sihri yakalayan bir marş yaratmak üzere ilham aldım. Marşta dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarım, olağanüstü özel sanatçılar yer alıyor. Gerçekten çok eğlendik ve umarım tüm insanlar bu havayı hisseder.”

Yorum Yapın