Manşet Ünlüler

“Süper ünlü olmak istemiyorum”

Selena Gomez son altı yılda yaşadıklarını ekrana taşıyor. Şarkıcının samimi itiraflarının yer aldığı belgesel “Selena Gomez: My Mind and Me”, 4 Kasım’da Apple TV+’da yayınlanacak.

Yazı İrem Naz Güvel

Altı yıllık süreç

Hepimiz Selena Gomez’in son yıllarda hangi zorlukların altından kalktığını biliyoruz. Ya da bildiğimizi düşünüyorduk. Selena, geçtiğimiz altı yılda aslında neler yaşadığını “My Mind and Me” adlı belgeselde paylaşmaya hazırlanıyor. Daha önce “Madonna: Truth or Dare” belgeselini hazırlayan Alek Keshishian, bu kez Selena’nın belgeselini çekmek için kamera arkasına geçiyor. “My Mind and Me”, Selena’nın böbrek tedavisi, depresyon ve anksiyete ile mücadeleleri de dahil olmak üzere altı yıllık sağlık yolculuğunu merkezine alıyor.

Daha derin, daha savunmasız

Alek ve Selena ilk olarak, şarkıcının 2015 yılında çektiği “Hands to Myself” klibinde birlikte çalıştılar. Alek, belgesel hakkında, “Geleneksel bir pop yıldızı belgeseli yapmakla hiç ilgilenmedim. Daha özgün bir şey göstermek istedim ve Selena bu konuda çok yardımcı oldu. Beni yakalayan saf bir kırılganlığı var. Onunla ilk tanıştığımda altı yıllık bir çalışma yapacağımızı hiç düşünmemiştim” diyerek, diğer pop sanatçıları belgesellerinden daha derin ve savunmasız bir hikaye anlattığını ifade ediyor.

Hayranlar umutlu

Belgesel, Selena’nın psikolojik sorunları nedeniyle Revival turnesini iptal etmesi, lupus tedavisi için böbrek nakli yaptırması ve bipolar teşhisini paylaşmak da dahil olmak üzere, şarkıcının hayatındaki en önemli anları kapsayacak. Çoğu hayran, şarkıcının altı yıllık süreçte gerçekten neler yaşadığını merak ediyordu. O yüzden, Selena’nın ilk belgeseli “My Mind ve Me”in dürüst ve açık olacağından çok umutlular.

“Bu kim olduğumla ilgili”

4 Kasım’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “My Mind and Me”nin fragmanı, “Sadece kendin ol Selena. Senin ne yaptığın kimsenin umurunda değil. Bu kim olduğumla ilgili! Yaşadığım için şükrediyorum” sözleriyle başlıyor. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla belgesel, Selena’nın yaşadığı ve üstesinden geldiği her şeyi çekinmeden ortaya koyuyor. Şarkıcı ayrıca güvensizlikleri, şöhretin baskıları ve akıl sağlığının hayatına yansımaları üzerine de konuşuyor. Gözyaşları içinde, “Çocukluğumdan beri tüm hayatım boyunca çalıştım. Süper ünlü biri olmak istemiyorum. Ama bu noktadaysam bunu iyilik için kullanmam gerektiğini biliyorum” diyor. Yayınlanan fragman bile boğazımızın düğümlenmesine sebep oldu. Belgeseli izlediğimizde gözyaşlarımız sel olacak anlaşılan.

Yorum Yapın