Kültür Mantarı Manşet

Stranger Things heyecanı Quiksilver ile Boyner’de!

Stranger Things heyecanı yeni koleksiyonlarla devam ediyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen markalarını müşterileri ile buluşturan Boyner, yepyeni bir koleksiyona daha ev sahipliği yapıyor. Quiksilver’ın, dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip Stranger Things dizisinden ilham alarak hazırladığı Quiksilver X Stranger Things özel koleksiyonu sadece Boyner Cadde mağazası, boyner.com.tr, Boyner uygulaması ve Boyner Now’da yer alıyor.

Yeni koleksiyon

Güncel moda kodlarıyla her zaman yenilikleri takip eden Boyner, yepyeni bir iş birliğinden doğan özel koleksiyonunun satışına başladı. Quiksilver markasının, izlenme rekorları kıran Stranger Things dizisindeki karakterlerden ilham alarak hazırladığı kapsül koleksiyon, dizi tutkunlarının favorisi olacak.

Stranger Things’in doğa üstü ve gizemli dünyasından ilham alan koleksiyon, 1980’lerin surf stilini yeniden yaratıyor. Günlük yaşamında rahatlığına önem verenlerin, yenilikleri takip edenlerin ve “cool” görünüm yakalamak isteyenlerin seveceği koleksiyonda tişört, sweatshirt ve ceket gibi parçalar, dizinin ikonik sahnelerini ve doğaüstü karakterlerini yansıtan renk ve çizgilerle sunuluyor.

 

Yorum Yapın