Kültür Mantarı Manşet

Star Wars: A New Hope In Concert Dünya Star Wars Günü’nde Zorlu PSM’de

Star Wars efsanesini başlatan “A New Hope” filmi, Şef David Mahoney yönetimindeki İstanbul Film Orkestrası eşliğinde Dünya Star Wars gününde Zorlu PSM’de gösterilecek.

45 yıl önceki ilk gösteriminden itibaren sinema dünyasında çığır açan ve tüm dünyada sadık hayranları olan “Star Wars A New Hope”un canlı orkestra eşliğindeki gösteriminin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da…

Unutulmaz hikâye anlatımı, ikonik karakterleri, eşsiz özel efektleri ve etkileyici müzikleriyle tüm dünyada izleyicilere ilham veren Star Wars efsanesinin ilk filmi “A New Hope”, Şef David Mahoney yönetimindeki İstanbul Film Orkestrası’nın yorumlayacağı müziklerle Zorlu PSM’de olacak. 4 Mayıs Dünya Star Wars Günü’nde Piu Entertainment ve Zorlu PSM organizasyonuyla gerçekleşecek unutulmayacak gecenin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Kim besteledi?

Star Wars hayranları, efsaneyi başlatan “A New Hope” filmini Star Wars dünyasının müziklerini besteleyen ve En İyi Orijinal Müzik Dalı’nda Akademi Ödülü kazanan efsane besteci John Williams’ın eserlerinin senfonik orkestra eşliğindeki canlı performansıyla izleme şansı bulacak.

Yorum Yapın