Genel Manşet Ünlüler

Shamila ayrıldı

Favori çiftlerimizden Shawn Mendes ve Camila Cabello’nun ayrılık kararıyla yıkıldık. Çiftin ilişkilerini bitirmelerinin ardından birçok iddia ortaya atıldı.

Yazı İrem Naz Güvel

2 yıl sürdü

Oysa ki her şey ne güzel başlamıştı! Shawn Mendes ve Camila Cabello, 2015 yılında birlikte turneye çıktıklarında çok sıkı dostlardı. İlk iş birlikleri “I Know What You Did Last Summer”ı piyasa sürdüklerinde aralarındaki elektriklenmeyi hissettik. O zamandan beri ikili giderek daha da yakınlaştı ve sonunda ilişkileri romantik bir boyuta geçti. Ancak iki yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz aylarda noktalamaya karar verdiler.

“Aşkımız her zamankinden güçlü”

Çift, yaptıkları ortak açıklamayla ayrılıklarını şu şekilde duyurdu: “Hey millet, romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama birbirimize olan aşkımız her zamankinden daha güçlü. İlişkimize en iyi arkadaş olarak başladık ve en iyi arkadaş olmaya devam edeceğiz. Başından beri desteğiniz için teşekkür ederiz ve ileriye doğru ilerliyoruz.” Hala arkadaş olduklarını söyleyen ikiliden umarız ortak çalışmalar gelmeye devam eder.

Karantinada başladı

Birbirine çok yakıştırdığımız çiftin ayrılık nedeninin yoğun çalışma programları olduğu iddia ediliyor. Çiftin ilişkisi karantina döneminde oldukça iyi gidiyordu ancak normal çalışma rutinlerine geri döndüklerinde ilişkileri “farklı” hale geldi. Çiftin bir yakını, “Geçen yıl ilişkilerini yoğun bir şekilde yaşadılar ve Miami’deki karantina sırasında aylarca birlikteydiler. İkisi de çok mutluydu ve çalışmaya ara vermekten keyif alıyor gibi görünüyorlardı. Ama şimdi her şey farklı. Normal hayata döndüler. Onları farklı yönlere çeken kariyerleri var. Her günü birlikte geçirdikten sonra artık birbirlerine hiç zaman ayıramamaya başladılar” diyor.

İddialar sürüyor

Ayrılığın ardından birçok iddia atıldı. Bunlardan biri, ayrılık konusunu açanın Shawn olduğu ve Camila’nın bu karara oldukça üzgün olduğu söylendi. Arkadaş olarak daha iyi olduklarına karar veren çift, hiç de kötü bir ayrılık yaşamamış. Çiftin yakın çevresi, “Bu noktada hayatlarında tamamen farklı yerlerde olduklarını anladılar ve artık bir şeyleri bitirmenin zamanı geldi. İkisi de ayrılığa üzülüyor ama kendilerine bakmak, meşgul olmak ve sevdikleriyle olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar” dedi.

Ayrılık şarkısı geldi

Ayrılığından ardından Shawn kendini müziğe verdi ve hemen bu ayrılıkla ilgili bir şarkı yayınladı. Şarkıcı, yürek burkan ve umut verici “It’ll Be Okay” şarkısının sözleriyle gardını indirdi. Shawn şarkının girişinde çalkantılı bir süreçten geçen bir ilişki hakkında sorular soruyor: “Başaracak mıyız? / Bu acıtacak mı? / Oh, sakinleştirmeyi deneyebiliriz / Ama bu asla işe yaramaz.” Partneriyle arasında yaşanan fırtınayı yatıştırmayı öneriyor ama bunun ilişki içinde yaşadıkları sorunları çözeceğinden şüpheli. “Düzeltmek zorunda değiliz, kalmak zorunda değiliz / Seni her şekilde seveceğim” diye de Shawn, Camila’yı her zaman seveceğini ifade ediyor.

 

Yorum Yapın