Güzellik Manşet Ünlüler

Sarı saçlarından sen suçlusun

2021 henüz bitmedi ancak şimdiden söyleyebiliriz ki, bu yılın rengi sarı. Birçok ünlü bu yıl sarı saçlarıyla güneş gibi parlıyor. Yılın geri kalanında da saçlarını sarıya döndüren birçok ünlü göreceğiz gibi.

Yazı İrem Naz Güvel

Billie Eilish

Bu yılın tartışmasız en çok edici saç değişimini Billie Eilish yaptı. Geçtiğimiz mart ayında şarkıcı yeni albümünün duyurusunu yaparken, uzun zamandır alışık olduğumuz yeşil saçlarına da veda etti. Şimdilerde karşımızda 50’lerden ilham alan saç kesimi ve sarı saçlı görünüme sahip Billie var. Ancak bu yeni imajını yakalamak kolay olmamış. Saç renginin oturması için 6 hafta bekleyen şarkıcı, 2 ay boyunca gizli gizli peruk taktığını açıkladı.

Selena Gomez

Doğuştan esmer olan Selena Gomez, nisan ayında sarı saçlarıyla çektiği bir selfie’yi paylaştı. Daha önce de saçlarını sarıya boyadığında büyük ses getirmişti. Ancak bu sarı tonunun ona daha çok yakıştığını itiraf etmeliyiz. Bir süre onu sarışın olarak göreceğimizi düşünürken, Selena tekrardan saçlarını eski koyu haline döndürdü. Bakalım sarışın Selena ile bir daha ne zaman karşılaşacağız?

Lucy Hale

Lucy de saçlarıyla oynamayı seviyor. Bu yılın başında omuz hizasındaki buklelerini kısalttığını ve altın rengi saçlarını platin sarısına boyadığını açıkladı. Sence de Lucy’e her saç rengi yakışmıyor mu?

Dylan Sprouse

Barbara Palvin erkek arkadaşı Dylan Sprouse ile fotoğraf paylaşınca, yakışıklı oyuncunun saçlarını boyadığı ortaya çıktı. İlk başta gözümüzün alışması zaman alsa da, platin renginin Dylan’a çok yakıştığını söylemeliyiz.

Liam Payne

Yakın zamanda nişanlısı Maya Henry’den ayrılan Liam Payne, ayrılık acısını saçlarından çıkardı. Koyu kahve saçlarını platin sarısına boyayan şarkıcı yeni imajıyla oldukça karizmatik görünüyor.

Gigi Hadid

Bir süper model olarak Gigi Hadid işi gereği saç rengini ve modelini değiştirmeye alışkın. Kızıl, kumral gibi saç renklerinden sonra platin sarının da ona yakışması hiç şaşırtıcı değil. Hacimli sarı saçlarıyla fotoğraf paylaşan Gigi bu haliyle Marilyn Monroe’yu anımsatsa da, bir fotoğraf çekimi için peruk taktığı anlaşılıyor. Ancak bu, gelecekte saçlarını platine boyamayacağı anlamına gelmiyor.

Amybeth McNulty

“Stranger Things”in yeni sezonuna dahil olan Amybeth McNulty, diziden önce “Anne with an E”de kızıl saçlı Anne karakteriyle adından söz ettirdi. Doğuştan sarışın olan oyuncu, dizi gereği saçlarına kızıla boyuyordu. Dizinin ardından da kızıl saçlarını bir süre kullandı. Şimdi ise özüne geri döndü ve sarı saçlarıyla da ışıl ışıl parlıyor.

Yorum Yapın