Manşet Sinema

Prime Video, İçinizi Isıtacak Yeni Yıl Filmleriyle 2024’ü Karşılamaya Hazır

Candy Cane Lane

1 Aralık 2023

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-bZlbJaSTdq

 

Mahallesinin geleneksel yılbaşı ev dekorasyon yarışmasını kazanmayı kendine misyon edinmiş bir adam olan Chris, kazanma şansını artırmak için yanlışlıkla çılgın bir elf olan Pepper ile anlaşma yapar. Noel’i hayata döndüren sihirli bir büyü yapan Pepper şehre büyük bir kaos getirir. Ailesinin tatilini mahvetme riskiyle karşı karşıya kalan Chris, karısı Carol (Tracee Ellis Ross) ve üç çocuğuyla birlikte Pepper’ın büyüsünü kırmak, sihirli kötü karakterlerle mücadele etmek ve herkes için Noel’i kurtarmak için zamanla yarışmak zorunda kalır. Oyuncu kadrosunda Eddie MurphyTracee Ellis RossJillian Bell gibi yıldız isimlerin bulunduğu Candy Cane Lane, 1 Aralık Cuma günü sadece Prime Video’da dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek.

 

 

Dating Santa

8 Aralık 2023

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-CCc2M7TMfM

 

Ana SerradillaOlivia Duflos ve David Chocarro’nun başrollerini paylaştığı Dating Santa, yalnız anne Lucia’nın yılbaşı dileğinin, kızı Leo ile hayatına etkisini anlatır. Lucia, şef Sergio ile tanışmaya karar verir ve bu buluşmayı kızına söylemez. Sergio, şaka yapma amacıyla buluşmaya Noel Baba kılığıyla gelir ve Leo, onun gerçekten Noel Baba olduğuna inanır. Ancak Leo bu yalanı keşfeder ve yaşadığı hayal kırıklığıyla, annesini mutlu görmek ve bir aile olma isteğiyle bir mektup yazar ve dileği gerçek olur.

 
 

Merry Little Batman

8 Aralık 2023

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-akyhEaGppW


 
Klasik tatil filmlerinin yanı sıra eğlenceli bir aile animasyonu olan Merry Little Batman, Genç Damian Wayne’in Noel Arifesi’nde malikanesinde yalnız kaldığında Küçük Batman’e dönüşerek evini ve Gotham City’yi, tatilleri yok etmeye kararlı suçlulardan ve süper kötülerden korurken başından geçenleri konu alır.

 

Your Christmas or Mine 2

(Noel Sürprizleri 2)

8 Aralık 2023

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-zixA5UJhQH

 

Hayley (Cora Kirk) ve James’in   (Asa Butterfield) aileleri havaalanında taşıma sırasında yaşadıkları bir karmaşa sonucunda birbirlerinin tatillerine giderler. Hayley ve James’in ilişkisi, aileleriyle geçirecekleri çılgın ve krizlerle dolu bir yılbaşıyla bir kez daha sınanacaktır.

 

Your Christmas or Mine

(Noel Sürprizleri)

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-cviv9nh1jZ

 

 Noel tatilini ayrı geçiremeyeceklerini fark eden Hayley (Cora Kirk) ve James (Asa Butterfield), birbirlerine sürpriz yapmak için habersiz bir şekilde birbirlerinin trenine bilet alırlar. Kar yağışıyla birlikte Noel’de birbirlerinin ailelerinin yanında mahsur kalacakları gerçeğini fark ederler. İkilinin ilişkisi, aile sırlarının ortaya dökülmeye başlamasıyla ciddi bir sınava girer. 

 

How the Grinch Stole the Christmas

(Grinç)

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Görseller İçin: we.tl/t-80eY9vb24u

 

Whoville halkı Noel kutlamaları için telaşla hazırlanırken, tüm kasaba halkının Noel’ini mahvetmeyi planlayan yeşil, intikam peşinde olan Grinch, Noel akşamı, tüm hediye ve dekorasyonunu çalarak Noel’i sonlandırmak istiyor. Başrollerini Jim Carrey ve Taylor Momsen’ın paylaştığı bu ikonik film, Noel ruhunun hediye ve süslerin ötesinde çok daha derin bir anlamı olduğunu tüm aileye anlatıyor.

Yorum Yapın