Manşet Ünlüler

Örümceğin aşk ağı

“Spider Man” yıldızları Zendaya ve Tom Holland hakkında çıkan aşk söylentileri nihayet gerçekleşti. Böylece ikili Tobey Maguire ve Kirsten Dunst ile Andrew Garfield ve Emma Stone’dan sonra “Spider Man” setinde tanışıp sevgili olan üçüncü çift oldu.

2016

Tom Holland ve Zendaya yeni “Spider Man” serisinin ilk filmi “SpiderMan: Eve Dönüş” setinde tanıştı. Serinin kadrosunda yer alacakları açıklandıktan sonra ikili, birbirini daha iyi tanımak için vakit geçirmeye başladı. Tom da yeni doğan bu dostluktan, “Zendaya ve ben en iyi iki arkadaş gibiyiz. O çok harika biri” diye bahsetti.

 2017

Temmuz

“Spider Man” basın turu sırasında gözle görülen uyumları sonucunda ilişki söylentileri çıktı. İkili bu söylentileri yalanlasa da, birçok kaynak çiftin ilişkilerini gizli tutmaya çalıştıklarını söyledi. Hatta yakın çevrelerinden biri, ikilinin çekimlerin başından beri görüştüklerini ve birbirleriyle mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye çalıştıklarını iddia etti.

Ağustos

Zendaya çıkan söylentileri “Biz arkadaşız. Tom harika biri ve kelimenin tam anlamıyla en iyi arkadaşlarımdan biri” diyerek reddetti.

Aralık

Yılın son ayında Tom, Zendaya ve ailesiyle birlikte görüldü. Bunun ardından Tom’un, Zendaya’nın ailesini etkilemeye çalıştığı ve başarılı olduğu konuşuldu.

2018

Mayıs

Zendaya, Met Gala’ya Joan of Arc’tan ilham alan elbisesiyle katılıp çevresindekileri büyüleyince, Tom da kayıtsız kalamadı. Zendaya’nın fotoğrafını “Kraliçeyi selamlayın” notuyla paylaştı.

Eylül

Oyuncu Skai Jackson’ın annesi Instagram’a bir bomba atarak Tom ve Zendaya’nın sevgili olduğunu doğruladı. Ancak daha sonra, “Gönderilen veya söylenen hiçbir şey bana ait değil” diye yorumu yazdığını inkar etti.

2019

Haziran

Bir kez daha çift hakkında aşk dedikoduları çıktı ve her zaman olduğu gibi ikili bunu da kabul etmedi. Tom bir röportajında bekar olduğunu ve kimseyle romantik bir ilişkisi olmadığını söyledi. İkili bir yandan da “Spider Man”in basın turlarına devam edip kırmızı halıda samimi ve eğlenceli görüntüler veriyordu.

Ağustos

Zendaya, “Euphoria”daki rol arkadaşı Jacob Elordi ile Yunanistan’da tatil yaparken görüldü. Çift ilişkilerini resmi olarak onaylamasa da, neredeyse 9 ay birliktelik yaşadı. Ayrılığın ardından Jacob manken Kaia Gerber ile yeni bir ilişkiye başladı.

2020

Tom’un da adı bir süredir oyuncu Nadia Parks ile anıldı. Nihayet oyuncu, temmuz ayında Nadia’nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşınca ilişkisini doğrulamış oldu.

2021

İki yıl boyunca birbirine yakıştırılan Tom ve Zendaya çifti, sonunda aralarındaki kimyanın gücünü keşfetti. Arabada öpüşürken görüntülenen ikilinin ilişkisi ortaya çıkınca herkes mutluluktan havalara uçtu. Çiftin yakın çevresi ikilinin birbirleriyle rahat oldukları ve mutlu göründüklerini ve Tom’un Zendaya’yı sürekli güldürdüğünü söyledi. Umarız ki aşkları uzun süre devam eder.

Yorum Yapın