Manşet Ünlüler

Okula dönüş anıları

Zendaya, Liam Payne ve Lili Reinhart gibi birkaç ünlü, okul yıllarındaki anılarını paylaştı.

Lili Reinhart

“Riverdale”in Betty’si Lili, öğrenciyken derslerle arasının iyi olmadığını ve aklının hep oyunculukta olduğunu itiraf ediyor. “Okulu gerçekten hiç sevmedim” diyen oyuncu, “Çocukken de kendimi her zaman bir sanatçı gibi hissediyordum. Oyunculuğu çok ciddiye alıyordum ve henüz o zaman bunu bir meslek haline getireceğimi biliyordum” diye oyunculuk aşkını erken yaşlarda keşfettiğinden bahsediyor.

Liam Payne

Liam’ın okul döneminde aklı fikri derslerinde değil, spordaymış. Doğal arazi ve açık alanda yapılan bir yürüyüş olan kros, Liam’ın en sevdiği spormuş. 12 yaşındayken 18 yaş altı takıma kabul edilen şarkıcı, her gün sabah 6’da kalkarak antrenman yapmış.

Selena Gomez

Günümüzün en başarılı isimlerinden Selena, bilinenin aksine okulda pek popüler bir çocuk değilmiş. Okul yıllarında tam bir “inek” olduğunu söyleyen Selena, çok utangaç olduğunu ve sadece bir arkadaşıyla sürekli takıldığını açıklıyor.

Kendall Jenner

Dünyanın en çok konuşulan ailenin bir üyesi olsan da, okul stresi yaşıyorsun. Lisedeyken popon kızlık yapan Kendall, okuldayken özgüveninin tam oturmadığını açıkladı. “Lisenin ilk gününde aşırı derecede gergin olduğumu hatırlıyorum. Okullar açılmadan bir hafta önce stresten sivilcelerim çıkmaya başladı. Bu beni iyice çılgına çevirdi. Geçmesini bekledim ama cildim asla düzelmedi” diye lise döneminde yaşadığı stresi paylaşıyor.

Lucy Hale

Yüzünde gülümsemesi asla eksik olmayan Lucy, okula gitmeyi hiç sevmiyormuş. “Okuldan nefret ediyordum ama çok iyi bir öğrenciydim” diyen oyuncu, sınavlardan en iyi notu hep onun aldığını da ekliyor.

Sydney Sweeney

“Euphoria”da okulun popüler kızı Cassie’ye hayat veren Sydney’nin lise hayatı Cassie’ninkinden çok farklı geçmiş. “Lise hep ürkütücüydü. Bir sürü kötü çocuk vardı. Sadece insanların kaba davrandığını hatırlıyorum” diye liseden hiç hoşlanmadığını söylüyor.

Zendaya

Zendaya küçük yaşından itibaren çalıştığı için okul hayatı hep setlerde geçti. Ancak sürekli çalışmasına rağmen çok fazla sınav kaygısı yaşadığını ve çekimlerden geri kalan boş vakitlerinde sürekli çalıştığını da paylaşıyor.

Yorum Yapın