Kore Manşet Ünlüler

Nayeon, “Pop”landı!

Twice’ın sevimli yeteneği Nayeon, beklenen solo çıkışını “Im Nayeon” adlı mini albümüyle gerçekleştirdi.

 

İlk solo Nayeon’dan

Twice’ın her üyesi birbirinden yetenekli. Zaman zaman üyeler solo olarak diğer sanatçılarla çalışsalar da, hiçbir üye solo çıkışını gerçekleştirmedi. Ta ki bu güne kadar! Nayeon, gruptan solo çıkış yapan ilk üye oldu. “Im Nayeon” adlı mini albümünün çıkış şarkısı “Pop!” ile güzel bir başarı yakalayan idol, hak ettiği ilgiyi gördü.

Sevimlilik kraliçesi

Nayeon gibi sevimli ve eğlenceli parçalarla dolu “Im Nayeon” albümü yaz için mükemmel bir tercih. Sevimlilik abidesi idol, solo çıkışında bizi tatlılıklara boğuyor. Tatlığının yanı sıra klip ve albüm çekimlerinde de, görselliğiyle yine göz dolduruyor.

Felix de albümde

Bu albüm de sadece Nayeon yok! İdol kendi gibi yetenekli iki sanatçıyla daha albümüne hareket katmış. Bunlardan biri solist Wonstein ve diğeri de Stray Kids’ten Felix. Bu iki iş birliği de kulaklarımızın pasını sildi. Özellikle “No Problem” şarkısında, Felix’in kalın ve Nayeon’un duru sesi harika bir ahenk oluşturuyor.

Sözleri yazdı

Albümdeki iki şarkıda Nayeon’un imzası var. Hayranlar idolün albümüne söz yazarak da, katkıda bulunduğunu görünce oldukça heyecanlandılar. İdolün kişisel müzik zevkini, deneyimlerini ve söz yazım konusundaki yeteneğini bu albüm aracılığıyla daha fazla duymak biz dinleyiciler için harika oldu.

 

Yorum Yapın