Kore Manşet Ünlüler

Mürekkep aşkına

Jungkook’un dövmelerine bayılmayan var mı? İdolün vücuduna kazıdığı dövmeleri yakından inceleyelim.

 

Şanslı 7

Jungkook’un kulağının arkasında BTS’in yedi üyesini temsil eden bir “7” dövmesi bulunuyor. Ayrıca bu dövmeyi tüm üyeler yaptırarak arkadaşlıklarını vücutlarına kazıdılar.

 

ARMY’e adanan dövmeler

JK’in, ARMY’e adadığı bir dövmesi bulunuyor. “Her şeyden önce elimde ARMY dövmesi var ve bu benim yaptırdığım ilk dövme. ARMY benim için onurlu ve gurur duyduğum biri gibi. Bu yüzden ARMY dövmesini vücudumda göremeyeceğim bir yere yaptırmanın bir anlamı yoktu” diye dövmesinin onun için ne kadar değerli olduğundan bahsediyor. A harfinin üstündeki taç da dikkat çekici. Ayrıca idolün elinin üstünde ARMY logosu, mor kalp, baş harfi J, favori emojisi ve grubun çıkış tarihinin de dövmeleri bulunuyor.

 

Kol dövmeleri

Jungkook kolundaki dövmeleri bir ara saklıyordu ancak şimdi gururla sergiliyor. İlk olarak koluna, Seul’e geldiği tarih ve çapraz şekilde iki özlü sözü koluna dövme yaptırdı. Jungkook’un tam doğum zamanını gösteren büyük saat var ve bu bir zincirle bir mikrofona bağlı. Böylece idol, sanatçı olmak için doğduğunu göstermek istemiş. Bununla birlikte doğum çiçeği olan Kaplan Çiçeği, “The Most Beautiful Moment in Life”ı simgeleyen Çince harfler gibi birçok dövme kolunda yer alıyor.

 

Rötuşlanan çizimler

İlk başta Jungkook’un dövmeleri çok farklıydı. Zaman içinde idol, yaptırdığı dövmelerden bazılarını değiştirdi. Bunlardan biri, birçok kişi onu hep izlediği ve bundan dolayı hareketlerine her zaman dikkat etmesi gerektiğini unutmamak için bir göz dövmesi yaptırmıştı. Ancak bazı hayranlar bu dövmeden hoşlanmadığından Jungkook dövmeyi değiştir ve “Bulletproof” ile üstünü kapattı. Aynı sebepten, kolundaki üç paralel çizgiyi de yılan motifiyle değiştirdi. Bir dövmesini de iltihaplandığı için değiştirmek zorunda kaldı. Bundan sonra Jungkook’un yaptıracağı yeni dövmeleri merakla bekliyoruz.

Yorum Yapın