Manşet Ünlüler

Lucas Jade Zumann

“Anne with an E”de canlandırdığı Gilbert Blythe karakteriyle kalbimizi kazanan oyuncu Lucas Jade Zumann, özel hayatını gözlerden uzak tutmayı tercih ediyor. Ancak biz onun bilinmeyenlerini ortaya çıkarıyoruz:)

 

Doğum tarihi:

12 Aralık 2000

Doğum yeri:

Şikago

Burç:

Yay

Boy:

1.73

Göz rengi:

Gri

Saç rengi:

Siyah

Kazancı:

350 bin Dolar

Hobileri:

Oyunculuk en büyük tutkusu olsa da Lucas fotoğraf çekmekten, gitar çalmaktan ve dövüş sanatlarıyla uğraşmaktan çok hoşlanıyor. Şu sıralar pilotluğa merak saran genç oyuncu, kısa bir süre önce ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Büyük cesaret doğrusu:)

Ailesi:

Anne ve babası Jennifer ve Matthew Zumann da sahne sanatçıları. Babası müzisyen annesi de tiyatro oyuncusu. 4 kardeşin en büyüğü olan Lucas, ailesi tarafından her zaman desteklenmiş. Ailesi sanatçı olsa da hiçbir zaman onu oyuncu olması için baskı yapmamış.

Evcil hayvanı:

Kız arkadaşı Shannon ile bir kirpi sahiplendi. Stuart Sullivan-Zumann adını koydukları bu sevimli kirpinin bir Instagram hesabı bile var. @hedginald_stuart hesabını takip etmeyi unutma!

Keşfedilmesi:

Lucas, Şikago’daki bir cast ajansı tarafından keşfedilmiş. Oyuncu cast merkezine bir Disney projesi için gitmiş. Bu seçmelerin ardından “Oliver!” müzikalinde oynamaya başlamış.

Kariyer başlangıcı:

Henüz lisedeyken oyunculuk kariyerinde yükselişteydi. “Sense8” dizisiyle ilk çıkışını gerçekleştirdi. Ardından 2015 yılında “Sinister 2”da Milo karakterini canlandırarak beyazperdeye adımını attı.

“Anne with an E” macerası:

Lucas, dizi için teklif geldiği sırada “20th Century Women” filminin tanıtım turnesindeymiş. Filmin yönetmeni, daha önce “Anne”nin yapımcısıyla çalışmış. Yapımcı Lucas’ın filmdeki performansını çok beğenmiş ve Gilbert rolü için masa okumasına çağırmış. “Odadan içeri girdim ve yaptığım ilk şey Amybeth McNulty ile kimyamızı test etmek oldu. Birkaç hafta sonra menajerim beni arayıp Gilbert Blythe rolünü aldığımı bildirdi” diye rolü alış hikayesini anlatıyor.

Gelecek projesi:

Çekimleri devam eden “Dr. Bird’s Advice for Sad Poets” filminin başrolünde yer alan oyuncuya, filmde “Harry Potter” serisinde Lucius Malfoy’u canlandıran Jason Isaacs eşlik edecek.

Aşk hayatı:

Gilbert ve Anne’in aşkı o kadar naifti ve oyuncuların uyumu o kadar eşsizdi ki, hayranlar oyuncuların gerçek hayatta da birlikte olduklarını iddia etti. Ancak Lucas 2017 yılında beri çocukluk arkadaşı Shannon Sullivan ile birlikte. Shannon, Lucas’a karşı duygularını itiraf edince ikilinin ilişkisi başlamış. Arada oyuncuyu, Shannon’ın Youtueb kanalında görmek mümkün.

Yorum Yapın