Genel Kültür Mantarı Manşet

Las Encinas’ta yeni dönem

Bu yaz çok entrikalı geçecek! “Elite” yeni sezona, yeni karakterler ve yeni skandallarla 18 Haziran’da başlıyor.

Yazı İrem Naz Güvel

Yeni sezon başlıyor

2018’de yayın hayatına başlayan “Elite”, ilk sezon Marina’nın cinayeti ve ardındaki gizemle izleyiciyi yakaladı. Tabii skandalları da unutmamak gerek. Her sezon gitgide artan kalitesi, entrikaları ve hikaye örgüsüyle “Elite” son yılların en başarılı gençlik dizilerinden biri oldu. Şimdi 18 Haziran’da 4. sezonuyla izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

Eskilere veda, yenilere merhaba

Ancak hepimiz biliyoruz ki 4. sezona biraz buruk başlıyoruz. Aynı İngiliz dizisi “Skins”de olduğu gibi bu sezon yeni karakterlere odaklanmayı tercih ettiler. Dolayısıyla dizinin başrol oyucuları Ester Expósito, Danna Paola, Álvaro Rico, Mina El Hammani ve Jorge López bu sezon diziye geri dönmüyor. Fakat yeni yüzlerle birlikte, tanıdık birkaç kişi yani Itzan Escamilla Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Shana, Claudia Salas ve Georgina Amorós yeni sezonda olacak.

Valentina aşkına

Seni daha fazla meraklandırmadan bu sezon diziye katılan oyuncuları açıklayalım. Ari karakterine Carla Díaz, Mencía’ya Martina Cariddi, Patrick’e Manu Rios ve Phillippe’e de Pol Granch hayat verecek. Ancak asıl sürpriz bu değil! Bu sezon diziye “Soy Luna”da Ambar karakterini canlandıran Valentina Zenere de dahil oluyor. Valentina’nın diziye ayrı bir enerji getireceğine eminiz. Onu izlemek için sabırsızlanıyoruz! Son olarak henüz hangi karakteri canlandıracağı açıklanmayan André Lamoglia da dizinin yeni kadrosunda. Eski karakterler kalbimiz de olsa da, yeniler de çok ilgi çekici.

Yeni dönem başlıyor

Yeni sezon, Las Encinas’ta yeni bir okul yılı ve yeni bir müdür ile başlıyor. Okula gelen yeni müdür Las Encinas’taki tüm dengeleri değiştirecek. Ona göre son birkaç yıldır çılgına dönen Las Encinas’ı tekrar yoluna sokmaya ve eskisinden de iyi bir hale sokmak için yeni önlemler getiriyor. Onunla birlikte çocukları Patrick, Ari ve Mencia da okulda eğitim hayatlarına başlıyor. Bu üç genç her zaman kendi yollarına gidiyor ve istedikleri her şeye sahip oluyor. Las Encinas’ta büyük bir fırtına kopacak gibi.

Yeni sezon sinyali

Daha 4. sezon çekimleri sürerken, dizi cephesinden çok sevineceğimiz bir haber geldi: Dizi 5. sezon onayı aldı. Bu demek ki yeni kadroyla bir sezon daha birlikte olacağız. Belki sonrasında başka bir kadroyla yeni hikayeler izleyeceğiz. Şu an gelecek sezonla ilgili bir açıklama yok. Ancak şunu biliyoruz ki 4. sezon Samuel’i canlandıran Itzan Escamilla ve Omar’a hayat veren Omar Ayuso için son sezon olacak. Gördüğün gibi yaprak dökümü devam ediyor. En iyisi hiç bunları kafaya takmadan yeni sezonun keyfini çıkarmaya bak!

 

 

Yorum Yapın