Manşet Ünlüler

+’lar, -‘ler

Bu yaz üçüncü kez geri dönen Wildcat üyeleri kampa gidiyor! Yepyeni maceraların yaşanacağı “High School Musical: The Musical – The Series”in yeni sezonunun artı ve eksilerini belirledik.

Yazı İrem Naz Güvel

Artılar

– İki sezonun ardından Wildcat’ler Salt Lake City’ye veda edecek ve Kaliforniya’daki Camp Shallow Lake’e “merhaba” diyecek. Bu sezon kamp ateşi eşliğinde “Frozen”, “Camp Rock” ve “High School Musical” serilerinden müzikler dinleyeceğiz.

– “High School Musical: The Musical – The Series” başladığından beri en merak ettiğimiz bir konu da, orijinal filmdeki oyuncuların dizide oynayıp oynamayacaklarıydı. Sonunda orijinal bir oyuncuyu dizide göreceğiz. Filmde Chad Danforth’u canlandıran Corbin Bleu’nun, dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı resmi olarak açıklandı. Bu yılın başında Corbin, “Eğer seriye geri döneceksem, bunun doğru koşullar altında olması gerektiğini biliyordum. Şu an her şeyin yerinde olduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum” demişti. Corbin’i görmek çok güzel olacak! Umarız diğer orijinal “High School Musical” oyuncularını da ilerleyen sezonlarda görürüz.

– Corbin dışında sevdiğimiz birçok oyuncu bu sezon diziye katılıyor. Adrian Lyles, Camp Shallow Lake’in gizemli yeni çocuğu Jet’i ve Saylor Bell de zeki bir teknisyen olan Maddox’u oynayacak. Ayrıca “Hannah Montana”dan Jason Earles, “Zombies” yıldızı Meg Donnelly, sevilen fenomen JoJo Siwa, “Modern Family” oyuncusu Jesse Tyler Ferguson da diziye konuk olacak.

– Duyduklarımıza göre dizinin dördüncü sezonu için onay verilmiş ancak Disney bu bilgiyi üçüncü sezonunun ardından hayranlarla paylaşmayı planlıyormuş. Bir sezon daha Wildcat’lerin macerasını izleyeceğiz!

 

Eksiler

– Solo sanatçı olarak büyük başarısının ardından, Olivia Rodrigo’nun diziye dönüp dönmeyeceği belli değildi. Karakteri Nini’nin geleceği açık bırakıldığı için hayranlar, yıldızın diziye tamamen veda edeceğinden endişeliydi. Neyse ki Olivia, Nini rolünü bir kez daha oynayacağını duyurdu. Ancak onu artık başrol olarak izlemeyeceğiz. Onunla birlikte Kate Reinders ve Olivia Rose Keegan da, 3. sezonda daha küçük rollerde karşımıza çıkacaklar.

– Bu sezonun en büyük eksisi, sadece 8 bölümden oluşması. İlk sezon 10, ikinci sezon da 12 bölümdü. Üçüncü sezon şimdiye kadarki en az bölüm sayısına sahip sezon olarak dizi tarihine geçti. Umarız gelecek sezon bunun telafisini yaparlar ve daha çok “High School Musical” bölümümüz olur.

– Olivia’nın rolünün azalması Nini ve Ricky aşkını da engelledi. Geçen sezon, gözde çift Nini ve Ricky ilişkilerindeki zorluklarla uğraştılar ve ayrı yollara gittiler. 2. sezon finalinde Nini, Gina’nın müzik yapımcısı kardeşi Jamie ile çalışmaya hazırlanıyordu. Bakalım aralarında bir aşk filizlenecek mi?

– Olivia ve Josh Bassett arasında olanlar hala konuşuluyor. Kısa bir hatırlatma yapmak gerekirse, Olivia “Drivers License” şarkısında rol arkadaşı Josh’ın onu sarışın bir kızla aldattığını iddia etmişti. Bu olay gittikçe büyüdü. Her sezon bu olayın tekrar gün yüzüne çıkması biraz canımızı sıkmaya başladı. İki yıldız da kendi yolunda! Artık bunları konuşmayı geride bırakabiliriz.

Yorum Yapın