Manşet Sinema

Kurtlar yeniden uluyor

Beklenen an geldi! 26 Ocak’ta yayınlanacak “Teen Wolf”un filmi “Teen Wolf: The Movie” ile sürüye kavuşacağız.

Yazı İrem Naz Güvel

 

Dolunay yükseliyor

2017’de 100. ve son bölümüyle ekranlara veda eden “Teen Wolf”, bitişiyle bizi gözü yaşlı bırakmıştı. Finalin üzerinden beş yıldan fazla bir süre geçti ve şimdi “Teen Wolf”, film olarak geri dönüyor. Dizinin son bölümlerinde Alec adlı genç bir kurt adam, Beacon Hills’teki tüm doğaüstü varlıkları öldürmeye çalışan avcılarla savaşırken Scott’a yardım etmişti. Finalde de Scott’ın sürüsü, Alec’i aralarına almıştı. Filmde ise işler iyice büyüyor ve birkaç yıl ileriye gidiyoruz. Beacon Hills’de dolunay bir kez daha yükselirken korkunç bir kötülük de ortaya çıkıyor. Kurtlar Banshees, Werecoyotes, Hellhounds, Kitsune’lar ve gecenin diğer tüm şekil değiştiricilerinin geri dönmesini istiyor. Artık bir alfa olan Scott, şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşmak için güvenilir arkadaşlarını yeniden bir araya getirmeye çalışıyor.

 

Kadro tamam!

Filmle ilgili en çok merak edilenlerden biri de oyuncu kadrosuydu. Dizinin orijinal oyuncu kadrosunun çoğu filmde yer alıyor. Tyler Posey, Holland Roden, Shelley Hennig, Crystal Reed, Orny Adams, Linden Ashby, JR Bourne, Seth Gilliam, Colton Haynes, Ryan Kelley, Melissa Ponzio ve Dylan Sprayberry rollerini yeniden canlandıracaklar. Crystal’ın hayat verdiği Allison karakteri üçüncü sezonda ayrılmıştı. Onun dönüşü filmde nasıl gösterilecek heyecanla bekliyoruz.

 

Dylan yok:(

Bu kadar güzel haberden sonra gelelim üzücü habere. Dizinin en sevilen karakteri Stiles, dolayısıyla onu canlandıran Dylan O’Brien filmde olmayacak. Bunun bizleri fazlasıyla üzdüğünü söyleyebiliriz. Dylan filmde yer almamanın zor bir karar olduğunu söyleyerek devam ediyor: “Dizi bana çok şey kattı. Benim için çok değerli. Yaptığım ilk projeydi ve oradaki pek çok insan benim için çok değerli. Yer almayı istedim ama her şey çok hızlı oldu. Böyle bir projenin olduğunu bize ilk başta söylemediler ve sonrasında kadroyu oluşturmak için acele ettiler. Bu yüzden program çakışmaları oldu. Bunu çözmeye çalıştık. Sonuç olarak projede yer almamaya karar verdim. Hepsine iyi şanslar diliyorum ve filmi çıktığı ilk gece izleyeceğim.” Stiles olmadan “Teen Wolf”u düşünemesek de, oyuncunun bu kararına saygı duyuyoruz.

 

Arden’a destek

“Teen Wolf”un filminde sadece Dylan olmayacak, dizide Kira Yukimura’yı canlandıran Arden Cho da film ekibinde yer almadığını açıkladı. Buna sebep olarak da oyuncu, yapım ekibi tarafından kendisine diğer meslektaşlarının maaşının yarısının teklif edilmesini gösterdi. Bu haber Twitter’da paylaşıldığında, Dylan haberin olduğu tweet’i beğenerek Arden’a destek verdi.

 

Yorum Yapın