Karolistas olma sebepleri

1030 views Yorum yap

“Soy Luna”nın ele avuca sığmayan kızı Karol Sevilla’yı sevmek için 5 nedeni sıraladık.

Yazı İrem Naz Güvel

1-Enerjik kişiliği

Karol, içi dışı bir olduğundan ona hemen kanımız kanıyor. “Soy Luna”daLunaValente karakterine başarılı bir şekilde hayat vermesinin nedeni kişiliğinde yatıyor. Oyuncunun bu enerjisinden biraz kendine aktarmak istiyorsan, her hafta video yüklediği YouTubekanalına mutlaka göz atmalısın. Bölümskeçlerindekiışık saçan kişiliği, anında keyfini yerine getiriyor. Enerjin düştüğünde yapman gereken tek şey, bir adet KarolSevilla videosu izlemek:)

2-Ortak zevkler

“Soy Luna”nın uluslararası başarı elde etmesi Karol’ın geniş kitlelerce tanınmasını sağladı. Artık çok popüler biri olsa da her seferinden içimizden biri olduğunu gösteriyor. Kendisini ünlü biri olarak görmediğini ve normal bir kız olduğunu söylüyor. Endişelerinin olduğunu ve bunları dile getirmekten çekindiğini itiraf ediyor. O da bizim gibi pembe rengine, tek boynuzlu atlara ve en önemlisi de Nutella’ya çok düşkün:)

3-Hayallerinin peşinden gidiyor

Hayallerini kurarken“Acaba bu hayalim gerçekleşir mi?” düşüncesi kafanı kurcalıyorsa,Karol’dan yardım almanı tavsiye ediyoruz. Çünkü o küçüklüğünden beri Disney Channel’da çalışmanın hayalini kurmuş ve şu anda da istediğini elde etmiş. “Soy Luna”daki “Alas” parçası, hayalleri gerçekleştirmek için teşvik ettiğinden favori şarkısıymış. “Düşsen bile her zaman ayağa kalkıp yeniden deneyebilirsin” diyen Karol,savaşçı kişiliğinden ötürü kendisini “Cesur” animasyonundaki Merida karakterine benzetiyormuş.Böylece hayallerimizin peşinde koşmak ve zorluklara mücadele etme konusunda güç veriyor.

4-Çalışma şevki

Oyuncu, küçük yaşından itibaren büyük sorumluluklar altına girdiğinden çok yoğun tempoda çalışıyor.Bu sistem onu yorsa da bu yoğunlukta olmasının karşılığını iyi notlarla alıyormuş. Derslerine fazla önem vermesinin bir nedeni de bir gün oyunculuğu bırakırsa, yedek bir işinin olmasını istemesiymiş. Ayrıca gençlerin internetten çok spor ile uğraşmaları ve doğayla iç içe olmaları gerektiğini de savunuyor.

5-Hayranlarını düşünüyor

Karol, senaryo gereği patenlerle performans göstermek zorunda.Bazen yaşanabilecek kazalardan ötürü, patenli gösteri yapmak onu çok zorladığı gibi korkutuyormuş. Fakat hayranları bu performansa bayıldığı için her seferinde, elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyormuş.Onları mutlu ettiğini görmek ona çok iyi geliyormuş. Ayrıca hayranları olmasaydı dizinin bu kadar iyi olamayacağını da ekliyor. Hayranlarından gelen hediyelere ayrı önem veren Karol, onların hediyeleri almak için ne kadar zaman ve para harcadıklarını bildiğinden hepsini çok seviyormuş.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir