Manşet Ünlüler

Kahraman aşıklar

Düşmanla savaşmakla meşgul olan Marvel kahramanları, dünyayı kurtardıkları gibi aşkta da kazanıyorlar.

Peter Quill & Gamora

Peter bazen biraz gıcık olabiliyor. Bu yüzden bazı hayranlar Gamora’nın, Quill’den daha fazlasını hak ettiğini savunuyor. Ancak ikisini bir çift olarak izlemek çok eğlenceli! Quill’in eğlenceli ve komik kişiliği ile Gamora’nın ciddi ama hassas yapısı mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Peter Parker & Michelle “MJ” Jones

Peter Parker ve Mary Jane Watson, Marvel’ın hem çizgi roman hem de sinema evreninin tartışmasız en gözde çifti. Ekrandan taşarak içimize dokunan bir kimyaları var. Tabii Tom Holland ve Zendaya’nın aşkının da bunda payı büyük.

Wanda Maximoff & Vision

Wanda ve Vision’ın aşk hikayesi “Yenilmezler: Ultron Çağı”nda başladı. “Avenger: Infinity War” ve “WandaVision”dan sonra da, samimi ama bir o kadar da yürek parçalayıcı çift olduklarını kanıtladılar. Özellikle “WandaVision”ın sonunda veda ettikleri sahnede, birbirlerine olan tutkularını ve sevgilerini kalbimizde hissettik.

Tony Stark & Pepper Potts

Tony Stark ve Pepper Potts, Marvel Sinematik Evreni (MSE)’nin ilk çifti, o yüzden kalbimizde özel bir yere sahipler. Aralarındaki romantik etkileşime bakıldığında, Tony ve Pepper’ın kuvvetli bağını fark etmemek mümkün değil. İlk “Iron Man” filminden bu yana aşkları güçlenerek büyüdü.

Thor Odinson & Jane Foster

Thor’un başlangıç hikayesinin ilk “Thor” filminin  büyük bir kısmı kahramanın Jane Foster ile tanışmasını ve ona aşık olmasını içeriyordu. Jane bir bilim insanı ve Thor da bir İskandinav tanrısı olduğundan, ikisi birçok zorluk yaşadı. En son “Thor” filminde yeniden birlikte gördüğümüz ikili, unutulmaz MSE çiftleri arasına girdi.

T’Challa & Nakia

T’Challa ve Nakia birlikte harikalar! Sanki uzun yıllardır birlikteymişler gibi bir imaj çiziyorlar. Bu yüzden onların sahnelerini daha çok izlemek istiyoruz. Ne yazık ki, T’Challa’yı canlandıran Chadwick Boseman’i kaybettiğimizden bu ilişkinin nasıl devam edeceğini asla göremeyeceğiz:(

Steve Rogers & Peggy Carter

Steve ve Peggy’nin birlikte geçirdikleri zaman kısa sürse de, aralarındaki romantik etkileşim hızla arttı. İkili birbirlerinin neler yaşadığını çok iyi anlıyorlar ve takdir ediyorlar. Steve, Peggy’nin erkek egemenliğinin hakim olduğu dünyadaki liderliğini ve güçlü duruşunu izlerken, Peggy de Steve’in kahramanca ve onurlu davranışlarına hayran kaldı. Keşke onları daha fazla birlikte izleyebilseydik.

Yorum Yapın