Kültür Mantarı Manşet

K-Pop Party, 26 Mart’ta Gerçekleşiyor

White Organizasyon çok eğleneceğiniz ve daha önce benzeriyle karşılaşmadığınız bir K-Pop partiyle geliyor!

26 Mart’ta düzenlenecek partinin kapı açılış saati 12:00 olacak. Katılımcılar dev ekranda sergilenecek olan sevilen video klipleri eşliğinde standları gezebilecekler. Standlarda ücretli ürünler olduğu gibi aynı zamanda çeşitli sürprizler de hayranları bekliyor olacak. Kore atıştırmalıkları, kozmetik ürünleri ve çeşitli hediyelikler satın alabileceğiniz standlar bulunmakla beraber Kore’de eğitim ile ilgili merak ettiklerinizin cevaplarını alabileceğiniz bir alan da olacak. Eğlenceye kesintisiz devam edilmesi için White Organizasyon çeşitli Kore oyunlarının da deneyimlenmesi için bir bölüm oluşturacak.

Stand ve oyunlarla belirli bir süre geçirdikten sonra müziğin ve dansın ritmi yavaş yavaş artacak ve dans cover grubu Team WSTW sevilen performansıyla sahnede olacak. Ardından DJ Tibet Bukan sevilen K-Pop müziklerini katılımcılar için çalmaya başlayacak ve partiyi herkes doruğunda yaşayacak! White Organizasyon müzik listelerini oluştururken etkinliğe katılacak kişilerin de fikirlerini alarak sizlerin düşüncelerini ne kadar önemsediğini de gösteriyor.

Saat 18:30’da son bulacak bu çok yönlü ve eğlence odaklı K-Pop parti şimdiden büyük ilgi görüyor, öyle ki etkinlik çok satılanlarda yerini almış bulunmakta!

Etkinlik Taksim Pinç’te yer alacaktır, yaş sınırı olmayacaktır ve partide alkollü içecek satışı bulunmayacaktır.

Detaylı bilgi için whiteorganisation.com adresini ziyaret et.

Yorum Yapın