Manşet Sinema

Hayalet sevgilim

Chris Evans, Ana de Armas tarafından ghosted’landı. Ama filmde:) İkilinin başrolü paylaştığı “Ghosted” filmi izleyiciyle buluşuyor.

Yazı İrem Naz Güvel

 

Kaptan Amerika ve Marilyn Monroe

Hem romantik hem de eğlenceli hem de aksiyon dolu bir film arayışındaysan o filmi bulduk. Yepyeni film “Ghosted” tüm bu türleri harmanlayarak izlemesi zevkli bir hikaye sunuyor. Üstelik bu filmin başrolünde Kaptan Amerika’mız Chris Evans ile son olarak “Blonde” filminde Marilyn Monroe’ya hayat veren hem yeteneği hem de sempatikliğiyle kalbimizi kazanan Ana de Armas yer alıyor.

 

Sevdiği kızın peşinde

Sakin ve iyi niyetli bir adam olan Cole, esrarengiz Sadie’ye sırılsıklam aşık olur. Her şey yolunda giderken birden Sadie, Cole’un çağrılarına ve mesajlarını görmezden gelmeye, hayalet gibi görünmeye başlar. Kısaca Cole, ghosting’e uğrar. Bunu kabul etmeyen genç adam, Sadie’nin peşinden Londra’ya giderek ona jest yapmayı planlar. Ancak burada birtakım kişiler tarafından kaçırılan Cole, çok geçmeden kalbini kaptırdığı kızın gizli bir ajan olduğunu keşfeder. Cole ve Sadie, ilişkilerinin gidişatına karar veremeden kendilerini dünyayı kurtarmak için çabalarken bulur.

 

Scarlett geri çekildi

İlk etapta Sadie rolü için düşünülen isim Scarlett Johansson’dı. Çok eski arkadaş olan Chris ve Scarlett, dokuzdan fazla filmde ekranı birlikte paylaştı. “Ghosted” da onlardan biri olacakken Scarlett, iş programındaki çakışmalar nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. Böylece rolün sahibi Ana oldu.

 

Üçüncü kez bir aradalar

Chris’in sık sık birlikte çalıştığı bir başka kişi de Ana. Filmde aşıkları canlandıran ikili daha önce “Bıçaklar Çekildi” ve “The Gray Man” filmlerinde oynadı. Chris, “Ana ile çalışmayı seviyorum. İnanılmaz derecede çok yönlü bir oyuncu ve sette gerçekten eğlenceli. İkimizde daha önce böyle karakterler oynamadık ve seyircileri gerçekten eğlenceli bir yolculuk bekliyor” diye Ana ile yeniden bir araya gelmesi hakkında konuştu. Belki bu ikili de Chris ve Scarlett gibi birçok filmde birlikte rol almaya devam ederler.

Yorum Yapın