Genel Manşet Ünlüler

Hayalet aşıklar

vsco

Ghosting, birlikte olduğun kişi tarafından görmezden gelinme anlamına geliyor. Maalesef bu durumla sık sık karşılaşıyoruz. Ünlüler bile ilişkideyken “hayalet” olmayı deneyimledi.

Lily Collins

“Emily in Paris” oyuncusu Lily Collins, geçtiğimiz eylül ayında Charlie McDowell ile evlendi ancak Charlie’den önceki ilişkilerinde ghosting’e uğradığını itiraf ediyor: “Birlikte olduğum kişiyle harika zaman geçirdiğimizi düşündüğüm zamanlar oldu ve sonra ondan bir daha haber alamadım. Bunu birkaç kez yaşadım. İnsanların bana karşı dürüst olmasını tercih ederim. Ghosting’in asla çözebileceğim bir şey olacağını sanmıyorum.”

Shawn Mendes

Shawn Mendes bir değil, tam iki ünlü tarafından ghosting’e uğramış. Ancak onun görmezden gelinme sebebi ilişkiden kaynaklı değil. Şarkıcı, Bebe Rexha’nın ona ghosting yaptığını açıkladı. 2019 Grammy Ödülleri’nde ikili kırmızı halıda karşılaşmış ve Bebe, Shawn’a onu bir partiye davet edeceğine söz vermiş. Ancak Bebe ona geri dönmemiş. Bebe, “İnsanlar bana mesaj atıyor ve iki gün kadar yanıt alamayabiliyorlar” diye bu yaşananları kabul ediyor. Shawn’a ghosting yapan bir diğer ünlü de Billie Eilish. Billie de aynı Bebe gibi, Shawn’ın bir mesajına dönmeyi unutmuş. Ancak aralarında bir problem yok:)

Taylor Swift

Şarkıcı ghosting’e maruz kaldığını net bir şekilde açıklamadı. Ancak yazdığı birçok şarkıda eski sevgilileri tarafından görmezden gelindiğini söylüyor. Özellikle “The Moment I Knew” şarkısındaki “Gözlerim kapıdaydı / Sadece bana eşlik etmen için bekliyorum” sözleri dikkat çekici.

Noah Centineo

Oyuncu Busy Philipps, Noah’ın yakın bir arkadaşına ghosting yaptığını iddia etti. Noah, bahsedilen kişinin kim olduğunu bilmediğini söyledi. Ancak Busy daha detaylı bilgi verince, Noah onun kimden bahsettiğini anladı ve ghosting yaptığını kabul etti.

Demi Lovato

Sanatçı, 2015’teki bir röportajında eski sevgilisini görmezden gelmek zorunda kaldığını açıkladı: “Bazen karşı taraftan elektrik alamazsın. O dönem görüştüğüm kişi, bilgisayarı her açtığımda görüntülü arıyordu. Sonra anladım ki, online olduğumda bildirim gitmesi için alarm oluşturmuş. Böylece beni her zaman arayabiliyordu.” Bizce Demi’nin ghosting yapması için gerekli nedeni varmış.

Katy Perry

Katy, iki yıl evli kaldığı Russel Brand’in o dönem kendisini yok saydığını, “Russel boşanma davası açacağını bana mesaj atarak bildirdi ve o zamandan beri benimle konuşmadı” şeklinde bahsediyor.

Anna Kendrick

Bu listedeki en açık sözlü insanlardan biri de Anna. Oyuncu, çoğu zaman ghosting yaptığını söylüyor. “Her zaman birilerini görmezden geliyorum. Hiçbiriniz bir daha benden haber almayacaksınız” diye kendisiyle dalga geçiyor.

Yorum Yapın