Manşet Ünlüler

Halsey İstanbul’da

Halsey konseri için geri sayıma geçtik! Türk hayranlarıyla buluşmak için gün sayan şarkıcı, yeni müzik ve film projelerini de duyurdu.

Yazı İrem Naz Güvel

 İstanbul’da konser heyecanı

3 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta Halsey coşkusu yaşanacak! İlk kez Türkiye’de konser vermeye hazırlanan şarkıcının konser biletleri şu an tükenmiş durumda. “İstanbul’da konser vereceğim için çok heyecanlıyım. Kesinlikle büyük bir şey olacak. Konserde sizleri görmek için sabırsızlanıyorum. Sonunda Türkiye’de konser vereceğime inanamıyorum” diye Halsey konser için ne kadar heyecanlı olduğunu dile getirdi. Biz de şimdiden bu konser için tüm setlist’i ezberledik!

Şirketten izin çıkmadı

Şu an dünya turnesine devam eden Halsey, son olarak “So Good” isimli parçasını sevenleriyle buluşturdu. Şarkıyı daha önce yayınlamak istemiş ancak şarkıcının şirketi Capitol Records parçayı yavaş ve duygusal olduğu için yayınlamayı reddetmiş. Bunun üzerine Halsey “Sevdiğim bir şarkı var ve bir an önce yayınlamak istiyorum ama plak şirketim izin vermiyor. 8 yıldır bu sektördeyim ve 165 milyondan fazla plak sattım. Bundan daha iyisini hak ediyorum” diye durumu hayranlarıyla paylaşınca Capitol Records geri adım atarak, Halsey’in yanında olduklarını ve şarkıyı yayınlayabileceğini müjdeledi.

Aşkını şarkıya yansıttı

“So Good”un Halsey için bu kadar önemli olmasının nedeni Alev Aydın ile olan ilişkisini yansıtmasından kaynaklanıyor. Şarkıcı, ilişkilerinin hikayesini şu şekilde anlatıyor: “Alev’le dört yıldır çok iyi arkadaşız. Daha sonra ilişkimiz romantikleşti ve ikimizin de ‘Aman Tanrım! Sen aile kurmam gereken kişisin’ dedik. Alev hayatım hakkında çekilecek olan filmin senaryosunu yazıyordu, bu yüzden birlikte çok zaman geçirdik. Bir gece bir mekandan ayrılırken, gazeteciler ve hayranlar etrafımı sardı. Omzumun üzerinden Alev’e baktım ve ardından ‘Hoşçakal bile diyemedim. Onu bir daha asla göremeyeceğim’ dediğimi hatırlıyorum. Onu tüm bu çılgınlığın içine çekemeyecek kadar çok seviyorum. Ama o, ‘Bu umurumda değil’ dedi ve şu an bir aile olduk!”

Millie, Halsey olacak

Halsey ve Alev’in tanışmasına vesile olan filmin çalışmaları hala sürüyor. Bu film, Halsey’in hayatından izler taşıyacak. Şarkıcı bir röportajında filmde onu canlandırmasını istediği kişinin Millie Bobby Bown olduğunu, “Millie beni oynasaydı harika olurdu. Ama o çok ünlü biri, beni canlandırmayabilir. Bu kadar birbirimize benziyor olmamız biraz tuhaf. Neredeyse kardeş gibi görünüyoruz” sözleriyle açıkladı. Halsey’in bu teklifini duyan Millie hemen harekete geçti ve kesinlikle bu filmde yer almak istediğini söyledi. Eğer Millie, Halsey’e hayat verirse, bu film tek kelimeyle efsane olur!

Tepkiler geldi

Bazı kişiler Halsey’nin hayatı hakkında neden bir film çekildiğini sorgulamaya başladı. Çünkü şarkıcının henüz “ikon” seviyesinde olmadığını iddia ettiler. Bunun üzerine Halsey, “Şunu tekrardan söylemek istiyorum. Birinin kapısını çalıp da, benim hakkımda bir film yapın demedim. Bir stüdyo benim hakkımda film yapmak istediğini söyledi ve ben de ‘Tamam, harika’ dedim. Bu sürecin bana kattığı en büyük şey, filmin senaryosunu yazmak için tuttukları kişiyle aile kurmam oldu” diye eleştirilere cevap verdi. Halsey ve Alev’in tanışmasına sebep olan bu filmin gelişmelerini yakın takibe aldık!

Yorum Yapın