Kore Manşet Ünlüler

Gizli yetenekler

Stray Kids üyelerinin gizli yeteneklerini senin için ortaya çıkardık!

 

Bang Chan

Stray Kids’in lideri Bang Chan’in kollarının çift eklemli olduğunu biliyor muydun? Bu özelliği sayesinde idol, kollarını yana açarak hareket ettirdiğinde kuşlara benzediğini söylüyor.

 

Lee Know

Dans yeteneğiyle herkesi büyüleyen Lee Know’un bir başka özelliği de bizi hayrete düşürdü. İdol uzun ve güçlü kirpiklere sahip! Lee Know, kirpikleriyle kürdan ve küçük pipetleri bile kaldırabildiğini bir programda kanıtlamıştı.

 

Changbin

Söz yazma konusunda Changbin’in yeteneği tartışılmaz. Bunun yanında idol, spor alanında da çok iyiymiş. Özellikle futbol ve basketbol gibi topla oynanan oyunlarda rakip tanımazmış.

 

Hyunjin

Stray Kids’in en sanatçı üyelerinden biri Hyunjin. Boş zamanlarında çizim yapmaya bayılıyor. Üstelik bu yaptığı çizimleri sık sık grubun Instagram hesabından paylaşıyor.

 

Han

Han, sesini her tonda kullanabilme yeteneğine sahip! Bu özelliği sayesinde hem şarkıları farklı tonda söylüyor hem de başkalarının sesini taklit edebiliyor.

 

Felix

Felix’in sesine hayran olmayan var mı? Hala bu sevimli idolün, o kalın sesi nasıl çıkardığına inanamıyoruz. Felix’in sesiyle yaptıkları bununla da sınırlı değil. İdol, sivrisinek sesini çok başarılı bir şekilde taklit edebiliyor.

 

Seungmin

Seungmin aşırı titiz olmasıyla öne çıkıyor. Üyelerin dediklerine göre içlerinde en düzenli olan Seungmin’miş. Ayrıca idol, her gün mutlaka günlük tutuyormuş.

 

I.N

Grubun maknae’si I.N, en küçük üye olmanın tüm yükünü taşıyor. Sevimli bir kişiliği olan idol, diğer üyelerle uğraşmaya bayılıyor. Ayrıca biraz sakar olduğunu da itiraf ediyor.

Yorum Yapın