Manşet Ünlüler

Gerçek Barbie

Barbie’nin vücut bulmuş hali olan Loren Gray’in, sosyal medyada yakaladığı başarısı ona müzik kariyerinin kapılarını açtı. Adını sık sık duyacağımız kesin:)

Barbie’nin vücut bulmuş hali olan Loren Gray, sosyal medyada yakaladığı başarı ile müzik kariyerinin kapılarını açtı. Adını sık sık duyacağımız kesin:)

Yazı İrem Naz Güvel

Loren Gray ve pembe dünyası

19 Nisan 2002 doğumlu fenomenin gerçek adı Loren Gray Beech. “Beech”i sevmediği için ikinci adını soyadı olarak kullanıyormuş. Ayrıca bu tatlı kızın kankaları da onun kadar sevimli olan Millie Bobbie Brown ve Lele Pons.

Şekerli şarkılar

Loren Gray 2015’de Musical.ly ve 2016’da da YouTube’a katılarak çektiği müzik, vlog, moda ve makyaj videolarıyla milyonların radarına girdi. Şu an Instagram’da 14 milyon takipçisi var. 16 yaşındaki yıldız, Dua Lipa’nın “New Rules” şarkısına yaptığı cover ile geniş çevrelere yayıldı. HRVY’nin “Personal” klibinde yer aldıktan sonra Virgin Records ile anlaştı. Geçtiğimiz Ağustos ayında da uzun süredir beklenen ilk single’ı “My Story”i yayınladı.

Tatlı acı anlar

Genç yaşına rağmen büyük adımlar atan güzel yıldız üstünde fazla baskı hissedince, bir arkadaşının evinde panik atak krizi geçirmiş. Bu süreçte hayranlarına, “Unutma, sen bir insansın ve olduğun gibi güzelsin. Instagramgerçek değil. Her gün kendini mükemmel hissetmek zorunda değilsin. Parlamaya devam et”diye öğüt verici bir mesaj yazdı. Ayrıca Loren, evsizlere yaptığı bağışlarla da ne kadar yardımsever biri olduğunu kanıtlıyor.

Ken nerede?

Peki, bu Barbie’nin hayatında bir Ken yok mu? Loren,sosyal medya fenomenleri JoeyKisluk ve Geoile birliktelik yaşadı. Ancak son ilişkisi pek tatlı bitmedi. Geo sürekli Loren’ı kıskanıyor ve onun hayatına karışıyormuş. Güzel yıldız bu durumdan mutsuz olup ayrılma kararı almış. Eski sevgilisi onu bir türlü bırakmayınca annesi, Geo’nun annesini aramak zorunda kalmış. Neyse ki sorunlar çözülmüş. Loren şu an müzik kariyerine gözlerini dikmiş durumda:)

Yorum Yapın