Manşet Ünlüler

Genç prens Omar

“Young Royal” dizisiyle hayatımıza giren, sesiyle hipnotize eden yetenekli mi yetenekli Omar Rudberg ile hala tanışmadın mı? O zaman seni hemen yazıya davet ediyoruz!

 

– Omar Rudberg’ün doğum tarihi 12 Kasım 1998.

– Akrep burcu.

– Omar, Venezuelalı ve İsveçli. Venezuela’da doğdu ancak altı yaşında annesiyle birlikte İsveç’e taşındı ve Kungsbacka’da büyüdü.

– Netflix’te yayınlanan “Young Royals” dizisinde Simon karakterini canlandırarak adını geniş kitlelere duyurdu.

– “Young Royals”, Omar’ın oynadığı ilk dizi.

– Omar, her zaman oyuncu olmak istemiş ancak sektöre nasıl gireceğinden emin olamamış. Bir arkadaşının yardımıyla “Young Royals”ın seçmelerine katılmış ve rolü kapmış.

– Oyunculuk dışında şarkıcılık da yapan Omar, 2010 yılında İsveç yetenek yarışması “Talang”a katıldı. Daha sonra Melodifestvalen’de İsveç’i Eurovision’da temsil etmek için iki kez yarıştı.

– Omar, Oscar Enestad, Felix Sandman ve Olly Molander’den oluşan FO&O adlı müzik grubunun bir üyesi. Ancak şu an, grup çalışmalarına ara verdi ve solo olarak yoluna devam ediyor.

– Aynı zamanda başarılı bir söz yazarı. Birçok şarkısını kendi yazıyor.

– Üç dil biliyor. İngilizce, İspanyolca ve İsveççeyi akıcı bir şekilde konuşabiliyor.

– Gezmeyi çok seviyor. Gittiği ülkeler arasında Küba ve Amerika Birleşik Devletleri var.

– Tarzına çok önem veriyor. Markete gitse bile ne giyeceğini özenle seçiyor. Farklı renk ve desenleri denemekten de korkmuyor.

– Ailesine çok yakın ve onun için çok değerliler. “Young Royals”da rol alacağını öğrendiğinde, ailesiyle büyük bir kutlama yaptı.

– Yoğun çalıştığında sahile giderek kendisini rahatlatıyor.

– İlk uzun metrajlı filmi “Karusell”de Dante rolünü üstlenecek. Film, ekim ayında vizyonda olacak.

Yorum Yapın