Manşet Ünlüler

Eyvah TikToklandık

Karantina sürecinde popülerliği iyice artan TikTok  ile birçok fenomen hayatımıza girdi. Tiktok’ta yeniysen takip etmen gereken hesapları senin için seçtik.

Maverick Baker

TikTok hesabı: @maverickbaker

Sadece yaptığı challengelar ile değil, şarkıcılığıyla da dikkat çeken Maverick TikTok’ta 12 milyon takipçiye sahip. Kardeşleri de kendisi gibi bir fenomen. Kız kardeşi Lani Lynn bir YouTuber ve erkek kardeşi Cash de TikToker. Fenomenlik genlerine işlemiş adeta. Ayrıca kardeşi ile birlikte açtığı Cash & Maverick adlı YouTube kanalında da şarkılarını dinleyebilirsin.

 

Charli D’Amelio

TikTok hesabı: @charlidamelio

Şu an 61 milyonu aşkın takipçisi olan Charli, TikTok’un hükümdar kraliçesi. Oyuncu Noah Schnapp ile videolar çekti ve reklamların aranan yüzü oldu. Aynı zamanda kız kardeşi de Dixie de bir TikToker. O ve kardeşi UNICEF ile işbirliği yapıp siber zorbalığa dikkat çektiler. Başarılı fenomenler sosyal medyadaki güçlerini bir yarar için kullanacak kadar da koca yürekliler.

 

Chase Hudson

TikTok hesabı: @lilhuddy

Şimdilerde internetin en popüler ismi olan Chase’i LilHuddy adıyla tanıyor olabilirsin. Birkaç YouTuber’ın aynı evde kaldığı Team 10’i hatırlarsın. Chase de TEam 10’in TikTok şubesi olarak adlandırılan Hype House’ın kurucularından. O, Thomas Petrou, Alex Warren ve Kouvr Annon gibi birçok TikToker fenomeni burada içerik üretiyor.

 

Riyaz Aly

TikTok hesabı: @riyaz.14

TikTok’un en çok kullanıldığı ülkelerin başında Hindistan geliyor. Arishfa Khan ve Nisha Guragain gibi birçok TikToker böylece hayatımıza girdi. 40 milyonu aşkın takipçiye sahip Riyaz içlerinde en popüler olanı. Riyaz aynı zamanda modellik de yaptığından yakışıklılığıyla dikkat çekiyor.

 

Zach King

TikTok hesabı: @zachking

Zach’i illüzyon videolarından hatırlayacaksın. TikTok ile ünlü olmadı ama uygulamada hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var. Yaptığı showlarla ağzımızı açıkta bırakan ve ilgimizi çeken yıldız, TikTok’u daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Jiff Pom

TikTok hesabı: @jiffpom

Dünyanın en ünlü fenomen köpeği Jiff ile tanış. Pomeranya cinsi bir köpek olan Jiff, rol yeteneğiyle birçok oyuncuya taş çıkarır. Katy Perry’nin “Dark Horse” klibi gibi birçok projede yer aldı. Fenomen olmadan önce Guinness rekorlar listesine girmişliği bile var. Tatlı krizine girmek istiyorsan TikTok hesabına göz at.

 

Ezgi Gizem

TikTok hesabı: @ezgizem

Ülkemizde TikTok fenomeni yok mu dersen, seni Ezgi Gizem ile tanıştıralım. Çektiği komik videolar takipçilerinin yüzünü gülümseten başarılı fenomenin popülerliği gün geçtikçe artıyor.

 

Nursema Altuntaş

TikTok hesabı: @nnursema

8 milyon takipçisi olan Nursema yaptığı başarılı çizimleri TikTok hesabında paylaşıyor. Yeteneğine hayran olduğumuz fenomenin çizim ve yaratıcılığını geliştirmen konusunda sana ilhan vereceğinden hiç şüphemiz yok.

 

 

 

Yorum Yapın