Kültür Mantarı Manşet

Doğaüstü aile

“Supernatural” bitti diye üzülme! Dizinin öncesini anlatan “The Winchester” ile doğaüstü macera devam ediyor.

Yazı İrem Naz Güvel

 

– “The Winchesters”, Dean ve Sam Winchester’ın ebeveynleri John ve Mary’ye odaklanacak. John’un Mary ile nasıl tanıştığını ve yollarının doğaüstü olaylarla nasıl kesiştiğini anlatacak.

– Dizi, 11 Ekim Salı günü izleyiciyle buluştu.

– Daha önce “Supernatural”ın, “Bloodline” adlı bir spin off denemesi oldu. Ancak dizi, yayın hayatına başlamadan iptal edildi.

– “Supernatural”da Matt Cohen ve Amy Gumenick, John ve Mary’nin genç versiyonlarını canlandırırken, Jeffrey Dean Morgan ve Samantha Smith de onların yaşlı versiyonlarını oynamıştı. Yeni dizide ise karakterlere Meg Donnelly ve Drake Rodger hayat verecek. Ayrıca Jensen Ackles da dizide anlatıcı olarak yer alacak.

– Drake Rodger, dizide genç John Winchester’ı oynamanın bir onur olduğunu söyledi. Bununla birlikte, “Supernatural” hayranlarına çok şey borçlu olduklarını ve onları hayal kırıklığına uğratmayacağını da belirtti.

– Dizinin yapımcılığını “Supernatural”da Dean karakterini canlandıran Jensen ile eşi Danneel Ackles üstleniyor. Ayrıca Danneel da, melek Anael rolüyle diziye 5 bölüm konuk olmuştu.

– Jensen, dizide izleyicileri şaşırtmak istediğini ve daha önce John Winchester karakterini canlandıran iki oyuncu Jeffrey Dean Morgan ve Matt Cohen’i dizide göreceğimizi ima etti.

– Jensen, “‘Supernatural’ 15. sezonunu tamamladıktan sonra hikayenin bitmediğini hissediyorduk. Danneel ve ben, yapım şirketimiz Chaos Machine Productions’ı kurduğumuzda, anlatmak istediğimiz ilk hikayenin John ve Mary Winchester’ın hikayesi olduğunu biliyorduk. Her zaman karakterim Dean’in anne babasının ilişkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim” sözleriyle neden bu diziyi yaptığını anlatıyor.

– “The Winchesters”ın çekileceği duyurulduğunda, bu haber herkesi şaşırttı. En çok da “Supernatural”da Sam’i canlandıran Jared Padalecki. Çünkü oyuncuya, kimse yeni bir dizinin çekildiğini söylememiş. Jared haberi Twitter’dan öğrendiği için kırıldığını dile getirdi. Jensen ise batıl inançlı biri olduğunu ve bu yüzden ilk başta projeyi kimseye söylemeyerek gizli tuttuğunu açıkladı. Jared ile hala görüştüklerini ekleyerek, aralarının bozuk olmadığını da duyurdu.

– “The Winchesters”, “Supernatural”ın mitolojisini devam ettirecek. Ayrıca ana dizide açıkta kalmış noktalar yeni projede tamamlanacak. Jensen, dizinin hayranlarının ana diziyi nasıl sevdilerse, “The Winchesters”a da bayılacaklarını söyledi.

Yorum Yapın