Manşet Ünlüler

Dert “Ediyoruz” Sevgilim

Patlamış mısırları hazırla! “Dert Etme Sevgilim” dramasını en başından itibaren anlatıyoruz.

Yazı İrem Naz Güvel

Temmuz 2019

Olivia Wilde, psikolojik gerilim türündeki “Dert Etme Sevgilim” filmini yöneteceğini duyurdu.

Nisan 2020

Shia LaBeouf ve Florence Pugh’ın filmin başrolünde yer alacağı açıklandı. Florence projeye katılmak için sabırsızlandığını dile getirdi.

Eylül 2020

Shia LaBeouf işlerinin çakışması nedeniyle filmden ayrıldı ve yerine Harry Styles getirildi.

Aralık 2020

Olivia Wilde, Shia’yı setteki kötü davranışları nedeniyle filmden kovduğunu doğruladı.

Ocak 2021

Olivia ve Harry el ele bir düğünde görülünce birlikte oldukları dedikoduları çıktı.

Şubat 2021

“Dert Etme Sevgilim”in çekimleri tamamlandı.

Ağustos 2022

Florence, filmin sadece cinsel içerikli sahnelerinden ötürü gündeme gelmesinden rahatsız olduğunu, “Tabii ki dünyanın en ünlü pop yıldızı filmde oynadığı için böyle konuşmalar yapıyorsunuz. Konuşulması gereken şey bu değil çünkü bu film bundan daha büyük ve daha iyi. Filmi yapan insanlar da öyle” sözleriyle dile getirdi.

24 Ağustos 2022

Olivia ve Florence’ın arasının açık olduğu konuşulmaya başlandı. Ayrıca Olivia’nın Harry’e Florence’dan üç kat daha fazla ödeme yaptığına dair söylentiler çıktı. Yönetmen, ücret eşitsizliğinin söz konusu olmadığını ve Florence’ın harika bir oyuncu olduğunu dile getirerek dedikoduları yalanladı.

26 Ağustos 2022

Shia, Olivia’nın onu kovduğuna dair iddiasını yalanladı. Oyuncu, prova için yeterli zaman olmadığı için filmi bıraktığını söyledi ve Olivia’nın filmi bırakmaması için kendisiyle konuştuğu bir videoyu paylaştı. Bu video’da Olivia’nın Florence için “Bir uyanma çağrısına ihtiyacı var” dedi görülüyor.

5 Eylül 2022

Florence’ın filmin prömiyerinin yapılacağı Venedik Film Festivali’nde sadece gösterimine katılacağı ve herhangi bir röportaj vermeyeceği duyuruldu. Ayrıca festivalde, Harry’nin filmin oyuncularından Chris Pine’ın üzerine tükürdüğü iddia edildi.

8 Eylül 2022

Tükürme iddialarının yalanlanmasının ardından Olivia, Florence ile birlikte çok iyi çalıştıklarını ve medyanın asılsız söylentiler çıkararak Florence’ın yeteneğini ve filmde çalışan herkesin emeğine gölgede bıraktığını söyledi.

23 Eylül 2022

Yönetmen, “Dert Etme Sevgilim”in vizyona girmesini kutlamak için Harry ve Florence ile olan fotoğrafı, “Bu deneyimi gerçekleştiren oyuncuların olağanüstü çabası için çok minnettarım. Size bir hikaye anlatmak için bir araya geldik ve umarız filmden memnun olursunuz” notuyla paylaştı.

24 Eylül 2022

Olivia ve Florence’ın sette birbirlerine seslerini yükselttiğini iddia eden bir makale yayınlanınca, “Dert Etme Sevgilim” ekibi, sette yaşanılanlara dair bir açıklama yaptı. “Ekip olarak, gurur duyduğumuz filmi çevreleyen saçma sapan dedikodulara değinmekten kaçındık. Ancak yakın tarihte yayınlanan makaledeki bazı şeyleri düzeltme ihtiyacı hissettik. Film setinde yaşanıldığı söylenen tüm iddialar tamamen asılsızdır” diyerek Olivia’nın harika bir ekip lideri olduğu ve sette kimseyle tartışmadığını da eklediler. Ayrıca Florence, “Filmde yer aldığım için her zaman minnettar olacağım” notuyla setten fotoğraflar paylaşınca tüm bu dramaya son noktayı koydu.

Yorum Yapın