Manşet Ünlüler

Demi & Max

Demi Lovato peri masallarını aratmayan aşkını Max Ehrich’te buldu. Kısa sürede güçlü bir bağ kuran ikilinin aşk adımlarını takip ettik.

 

Mart

Karantinaya girmeden hemen önce ikili birlikte görülmüş ve dedikodular baş göstermişti. O zaman henüz birkaç haftadır görüşen çift karantinayı da beraber geçirmeye karar verdi. Ancak ikilinin sevgili olup olmadığı ve karantinada birlikte geçirdikleri net olarak bilinmiyordu. Ancak öyle bir an yaşandı ki ilişkileri yanlışlıkla ortaya çıktı:) Max Instagram’da canlı yayın açmış ve o sırada bu yayından habersiz Demi içeri girmişti. Max uyarısını anlayamayan Demi ekranda görünmüş ve böylece sırları ortaya çıktı.

 

Nisan

Demi’nin yaın çevresi de bu ilişkiyi onayladı. Şarkıcının birlikte çalıştığı Sam Smith, Max ile Face Time aracılığıyla tanıştığını, yakından görüşmeseler de onun çok iyi biri olduğunu ve Demi’yi mutu ettiğini söyledi. Max olması gereken bir erkek arkadaş gibi Demi’nin hep yanında olup onu destekledi. Oyununun “Dünyadaki en iyi şarkıcı” olarak bahsettiği sevgilisinin şarkılarını sık sık storylerinde paylaşıyor.

 

Mayıs

Ariana Grande vr Justin Bieber’ın pandemi sürecine dikkat çekmek için hazırladıkları şarkıları “Stuck With U” birçok karantina da aşkını ortaya çıkardı. Ariana Grande gibi Demi de yakın arkadaşlarının klibinde yeni sevgilisi Max ile yer aldı. Ayrıca Max’in 8 yıl önce Demi ile çıkmak istediğini yazdığı Tweet de gündeme geldi. Max ne kadar şanslı ki dileği gerçekleşti. Biz de Max gibi asla umudumuzu kaybetmemeliyiz.

 

Haziran

Demi, Max’in doğum günün şu duygusal ile kutladı, “Seninle çok eğleniyorum ve şu anda söylemek istediğim çok şey var. Seninle olmak hayatı ÇOK EĞLENCELİ yapıyor. Kelimenin tam anlamıyla her gün holiganlar gibi davranıyoruz. Etrafta başkaları varken kendimizi utandırsak da umursamıyoruz. Günlerimi seninle, makyajsız ve mayo içinde geçiriyorum. Daha önce hiç hissetmediğim şekilde koşulsuz sevildiğimi ve kabul edildiğimi hissediyorum. Tarif edilemezsin ve çok iyi birisin. İçinde ve dışında dudak uçuklatacak kadar muhteşemsin. Ayrıca hayatımda çok olumlu bir ışık huzmesin ve birlikte daha fazla doğum günü anısı biriktirmek için sabırsızlanıyorum… Seni seviyorum.” Onu bu kadar mutlu eden Max’i biz de çok fazla sevdik.

 

Temmuz

Kısa süredir birlikte olsalar da, aşklarının derin olduğu çok belli olan çift evlenme kararı aldı. Demi’nin ailesi Max’i çok sevmiş ve şarkıcıyı mutlu ettiği için oldukça memnunlarmış. İkilinin birbirlerine yaydıkları pozitif enerji sayesinde aşkları gittikçe daha da güçleniyormuş. İlişkilerinin hızına bakarsak bu yıl düğün var gibi görünüyor.

 

Eylül

Her şey güzel giderken. Demi ve Max cephesinden ayrılık haberi eldi. Ancak işler burada değişti. Çünkü Max, bu ayrıldıklarını manşetlerden öğrendiğini açıkladı. Demi de bu haberi yalanlasa da Max bu konuda çok ısrar etti. Sürekli post paylaşımlarında bulunarak olayı farklı yönlere çekmeye çalıştı. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

 

Yorum Yapın