Güzellik Manşet Ünlüler

D’Amelio’ların çarpıcı sırları

Charli ve Dixie D’Amelio konu makyaj ve tırnaklar oldu mu bir iki şey biliyor. Güzellik sırlarını paylaşan kardeşler senin de onlar gibi ışıldamanı istiyor.

Charli diyor ki

Parla!

“Zahmetsiz görünen bir ışıltı için elmacık kemiklerine ve göz kapaklarına aydınlatıcı sürmeyi unutma. Böylece tüm ilgi yüzünde olacak.”

Allıkta profesyonel ol

“Toz yerine, krem allıkları tercih et. Ürünü yüzük parmağınla alıp yüzünde uygula. Daha iyi bir etki için ellerinle yanaklarını hafifçe vur. Tabii çok fazla abartma. Böylece ortaya mükemmel bir renk çıkacak.”

Gözleri öne çıkar

“Eşsiz bakışlar yakalamak için gözlerine iki veya üç farklı renge sahip ışıltı ekle. Ortaya çıkan gözlerin sayesinde, sana bakanlar bakışlarını senden alamayacak.”

Nail art’ı kopyala

“Tırnaklarımı oldukça uzun bırakıyor ve cesur renkler kullanmayı tercih ediyorum. Bu artık benim ikonik tırnak görünüşüm oldu. Neon renkler kullanmak en iyisi. Gerçekten tırnaklarımda açık renkleri ve pembe tonlarını çok seviyorum. Ne zaman onları görsem beni mutlu ediyorlar.”

Karıştır ve yakıştır

“Tırnaklarımda renklerin uyumlu olması hoşuma gidiyor. Her iki elime farklı ama benzer tonda ojeler sürüyorum. Böylece aykırı renkler kullanmadan tırnaklarımda bir dalgalanma yaratıyorum.”

Işıltı kat

“Parıltılı tırnaklara bayılıyorum, bu yüzden onlara ışıltı eklemek çok eğlenceli. Özellikle açık simli ojeler çok tatlı duruyor. Ayrıca bu simlerle kendince bir tarz yakalayabilirsin. İster tek, istersen de tüm parmaklarına sür.”

Ombreyi dene

“Tırnaklarında boyutsal bir görünüm yakalamak istiyorsan ombre harika bir seçenek. Ombreyi o kadar çok yakıştırıyorum ki, tüm gün boyunca ombre çeşitleri denesem asla sıkılmam.”

Dixie diyor ki

 Fırça yok mu? Sorun değil!

“Yanında fırça yoksa bu hiç sıkıntı değil. Parmaklarınla fondöteni yüzüne uygulayabilirsin. Öncesinde ellerini ısıtırsan ürünün yayılmasını kolaylaştırırsın. Bu sana doğal bir görünüm kazandıracak.”

Mükemmellik için çalışma

“Kıvrımlı şekillerle sahip tırnak tasarımlarını gerçekten çok seviyorum. Farklı renk kombinasyonlarını denemeye başladığımda tırnaklarımda değişik motifler deniyorum. Şekiller yapmak için illa özel fırçalara sahip olmana gerek yok. Kaliteli olduğunu düşündüğün bir oje fırçası ile ortaya çıkardığın şekillere inanamayacaksın.”

Klasiklerden ilham al

“Bana sakinlik ve rahatlama hissi veren nötr renkleri tırnaklarıma uygulamayı seviyorum. Açık mavi renk benim klasiklerim arasında. Sen de senin için modasının asla geçmeyeceğine inandığın renkleri kullanmaya devam et.”

Tırnakların tamamını boyama

“Son dönemde tırnak tasarımlarında çok fazla güzel yenilik var. Benim favorim tırnakların belli bir kısmını boyamak. Aklına gelen her şeyi tırnaklarında kolayca deneyebilirsin. Yeteneğini konuştur.”

Mat uygula

“Mat ojelerin bıraktığı etki harika. Tırnaklarına bir kat mat oje sürünce çaba harcamadan tüm tarzın değişiyor. Bu harika!”

Allığını kendin yap

“Allığını mı bitti? Hemen panik olma çünkü kendi allığını çok basit bir şekilde yapabilirsin. Highlighter ve yüzüne yakışacağını düşündüğün tonlardaki likit rujunu karıştır ve yanaklarına sür. Pişman olmayacaksın.”

Metal şıklığı

“Arada sırada tırnaklarıma metalik yüzeyler eklemek hoşuma gidiyor. Çok ışıltılı veya kalın değil, sadece hoş bir metalik parlaklık yakalıyorum. Süper şık duruyor. Açıkçası tırnaklarımda çok havalı görünüyor.”

Yorum Yapın