Genel Manşet Ünlüler

Yeni normalin sıra dışı ilişkileri

Pandemi dolayısıyla hem hayatımız hem de birlikteliklerimizde büyük değişimler yaşandı. Yeni normal altında yaşadığımız “yeni ilişkileri”, 2020’de en çok konuştuğumuz çiftlerin ilişkilerini inceleyerek tanımlaya çalıştık.

 

Saygı duy

Ariana Grande & Dalton Gomez

2020 yılının bize kazandırdığı en güzel çift kuşkusuz Ariana ve Dalton’dı. Bir yanda milyonların sevgisini kazanmış Ariana ve diğer yanda da spot ışıklarından uzak bir hayat süren Dalton. Dışarıdan baktığımızda ikisinin hayatı birbirinden çok farklı görünüyor. Ancak çift ne kadar farklı yaşantıları ve ilgi alanları olursa olsun birbirine saygı duyuyor. Dalton, Ariana’nın popülaritesinden korkup kaçabilirdi ancak bunu kabullenip onu daha yakından tanımayı tercih etti. Çok da iyi etmiş çünkü evlilik yolunda ilerleyen harika bir ilişkileri var.

 

Kötü eleştirileri dinleme

Jacob Elordi & Kaia Gerber

Jacob, Kaia’dan önce “Euphoria”daki rol arkadaşı Zendaya ile birlikteydi. Çift sessiz sedasız, arkadaş olarak ilişkilerini sonlandırdı. Bir süre sonra Jacob, manken Kaia ile beraber görülünce çift eleştiri oklarını üzerine çekti. Belli bir kitle Kaia ve Zendaya’yı karşılaştırmaya başlamış ve Jacob da nasıl Zendaya’yı terk ettiğine dair ağır sözlere maruz kalmıştı. Her şey de olduğu gibi yakınlarından gelen yapıcı eleştirilere kulak vermek de yarar var ancak zararlı yorumları okumak seni mutsuz eder. Jacob ve Kaia gelen bu yorumları görmezden gelip ilişkilerini sürdürüyor. Onların bu umursamazlığından sonra da yorumlar gitgide azaldı.

 

Yakından tanı

Demi Lovato & Max Ehrich

Sen de Demi gibi bir aşk kızıysan onun yaşadıklarını not al. Şarkıcı sadece kısa süreliğine tanıdığı oyuncu Max Ehrich ile güzel bir ilişkiye başladı ve hemen ardından da nişanlandı. Ancak bu nişanlılık dönemi beklenenden az sürdü ve çift ayrıldı. Ancak ayrılık sonrasında olaylar gündemi meşgul etti. Max ayrılık konusunda sürekli Demi’ye iftiralarda bulurken, şarkıcının yakın çevresi de Max’in Demi’nin şöhretinden yararlanmaya çalıştığını iddia etti. Aşıkken kalbimizin bizi kontrol etmesi çok normal olsa da, aklımızın ve içgüdülerimizi dinlemek gerek. Karşımızdakine hemen bağlanmamak da yarar var. Yoksa Demi’nin yaşadıkları gibi sonuçları yıpratıcı olabilir.

 

İletişim kur

KJ Apa & Clara Berry

Geçtiğimiz yılın başından beri birlikte oldukları söylenen KJ ve Clara farklı dilden konuşsalar da, ilişkileri doludizgin devam diyor. Sırları ise iletişimi güçlü kurmaları. Hiç kimse zihin okuyucusu değildir. Diğer kişinin ne düşündüğünü ve hissettiğini bilemeyiz. Karşındakinin de senin düşüncelerini bilmesini bekleyemezsin. Bunu beklersen büyük tartışmalara ve yanlış anlaşılmalara neden olabilirsin. İkinizin de resmin tamamını görmesi için paylaşmanız gerekiyor. Emin ol konuşmak hem ilişkini güçlendirecek hem de birbirinizi anlamanıza yardım edecek.

 

Anı yaşa

Timothée Chalamet & Eiza González

İlişkilere ciddiyetle yaklaşmak önemli ancak bazı anlarda kendini hayatın akışına bırakmalısın. İşte yaz aşkları bu yüzden var:) İstisnalar olsa da yaz aşkları en eğlenceli ve kafa yormadan yürüttüğümüz ilişkilerdir. Timothée ve Eiza’nın aşkı havuz kenarında eğlenirken ortaya çıkmıştı. İkilinin yüzünden ne kadar mutlu oldukları ve anın keyfini çıkardıkları belli oluyordu. Birkaç ay sonra yollarını ayıran çift, geriye dönüp baktıklarında bu ilişkiyi gülümseyerek hatırlayacaklardır:)

Yorum Yapın