Manşet Ünlüler

Canım kendim

Demi Lovato’nun eskisinden daha da güçlü bir şekilde ilerlediğini görmek harika. Yeni şarkısı “I Love Me”, hem kariyeri hem de hayatında farklı ve mutlu bir döneme girdiğini müjdeliyor.

Demi Lovato eskisinden daha da güçlü bir şekilde ilerliyor. Yeni şarkısı “I Love Me”, hem kariyeri hem de hayatında farklı ve mutlu bir döneme girdiğini müjdeliyor.

İrem Naz Güvel

Kendini kıyaslıyor

Yaralarını titizlikle saran Demi Lovato, artık kendini olduğu gibi kabulleniyor. Dimdik ayakta duran şarkıcı, yeni parçası “I Love Me”, kendini sevme temeli üzerine kurulsa da geçmişte yaşadıkları da duvar taşlarını oluşturuyor. “Neden kendimi herkesle kıyaslıyorum? Kendimi ne zaman yeteri kadar sevdiğimi merak ediyorum” sözlerinde geçmişte kendisini çok fazla hafife aldığını anlamamız mümkün. Potansiyelinin farkına varmayıp, başka kişilerle hep bir kıyaslamaya girmiş. Bunun onu ne kadar yorduğunu düşünebiliyoruz bile.

Zamanı geriye sarıyor

“I Love Me”nin klibinde şarkıcının geçmişi film şeridi gibi geçiyor. Kızlarını seçmelere götüren kadın, annesi ve kız kardeşini; kısa saçlı ve siyahlar içinde görünen kadın da şarkıcının “Confident” dönemini temsil ediyor. Demi yolda yürürken yanından geçtiği müzik grubu açıkça “Camp Rock”a gönderme yapıyor. Birkaç adım sonrasında da Jonas Brothers’a benzeyen 3 erkeğin yanından geçip arkalarından gülümsüyor. Ambulansa taşınan kişi Demi’nin geçtiğimiz yıl yaşadıklarını ve sondaki gelin ile damat da bir süre önce nişanlanan eski sevgilisi Wilmer Valderrama’yı işaret ediyor. “I Love Me”de geçmişini son kez hatırlayan Demi, yeni dönemine bambaşka biri olarak gidiyor.

Kontrol altında

“Ne olduğumu göremiyorum, sadece ne olmadığımı görüyorum. Yediğim her şeyden suçluluk duyuyorum” sözlerinde, şarkıcı bir önceki ekibi tarafından kontrol edildiğini itiraf ediyor. Yeme bozukluğunu eski ekibi tetiklemiş ve o bir şey yemesin diye etraftaki tüm abur cuburları ondan saklamışlar. “Geçtiğimiz 6 yıl boyunca bana aitmiş gibi hissettirmeyen bir hayatı yaşadım. Bu kelimeyi kullanmak istemiyorum ama kontrol edildim. Bir otel odasındaysam telefonu alıyorlardı. Böylece oda servisini arayıp yemek sipariş veremiyordum. Doğum günlerimde hiç pasta yiyemedim. Pasta şeklinde kesilmiş ve kremayla süslenmiş karpuz yemek zorunda bırakıldım. Şimdi yeni bir ekibim var. Son doğum günümde menajerim Scooter Braun en iyi doğum günü pastasını verdi ve yakın arkadaşlarımdan Ariana Grande ile vakit geçirdim. Ağladığımı hatırlıyorum. Sonunda benden bir şey istemeyen, beni olduğum gibi seven ve mücadelemde destekleyen menajerimle pasta yiyebiliyordum” diye yaşadıklarını anlatan Demi’nin şu an hak ettiği hayatı yaşadığı için çok mutluyuz.

Justin desteği

Şarkıcı, Justin Bieber ile o 16 ve Justin de 14 yaşındayken tanışmış. Justin, şarkıcının bir röportajı sonrası yanına gidip fotoğraf çektirmek istemiş. Demi onu çok tatlı bulmuş ve isteğini kırmamış. Ayrılırlarken Justin ona dönüp, bir gün onun adını öğreneceğini söylemiş. Şimdi tüm dünya onun adını biliyor:) Demi, Justin’in de genç yaşta şöhretle tanışmanın zorluklarını yaşadığından birçok ortak noktası olduğunu da ekliyor. Başarılı şarkıcı geçen yıl, sorunlarıyla baş ederken Justin’in mücadeleci tavrını örnek almış.

Yorum Yapın