Kore Manşet Ünlüler

BTS’in öğrencilik anıları

BTS üyeleri de bir zamanlar öğrenciydi. Üyeler lise yıllarına dair anılarını ARMY’lerle paylaştı.

 

RM

RM, lisedeyken derslerine odaklanan ve iyi notlar tutan tipik bir “inek” öğrenci olduğunu, “Ben biraz inek gibiydim. Sürekli ders çalışıyordum. Eminem ve Nas gibi rap müzikleri dinlemeyi severdim ama odağım hep derslerdi” sözleriyle anlatıyor.

Jin

Dünyanın en yakışıklı erkeği denilince aklımıza gelen Jin, lise yıllarında çok da çekici olmadığını söylediğinde çok şaşırdık. Başarılı idol, lisede arka planda kalmayı sevdiğini ve yakın arkadaşlarıyla takılmayı tercih ettiğini, “Çok göz önünde olmayı sevmiyordum. Arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven tipik sessiz bir öğrenciydim. Lise yıllarımla ilgili olağanüstü bir anım çok fazla yok” şeklinde açıklıyor.

Suga

“Sınıfta her zaman derslerinde kötü olan birileri vardır. Ben onlardan biriydim. Okula o kadar bağlı değildim. Ayrıca o zamanlar part-time bir işte çalışıyordum. Ama buna rağmen okulda devamsızlık yapmıyordum. Sadece derslerle çok fazla aram yoktu” diye Suga lise yıllarından bahsediyor.

J-Hope

Grubun dans makinesi J-Hope lisede oldukça popülermiş. Okul yıllarında dansa merak saran idol, derslerinden çok, dans provalarına gidip yarışmalara katılıyormuş. Bu da ona inanılmaz bir popülarite kazandırmış.

Jimin

Jimin çalışkan bir öğrenci olduğunu ve her şeyde mükemmel olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını açıklıyor. “Örnek bir öğrenciydim. Lisedeyken şarkıcı olmak istiyordum, bu yüzden her şeyi geride bırakıp Busan’dan Seul’e geldim. Her şeyde elimden gelenin en iyisini yaptım ve zorluklara göğüs gerdim” diyen Jimin, bu yüzden lise günlerinin oldukça zor geçtiğini de itiraf ediyor.

V

Jimin ile aynı liseye giden V, Jimin’in çalışkan ve kendisinin de her zaman uyuyan ve okula geç kalan öğrenci olduğunu açıklıyor. “Lisedeyken rahat ve soğukkanlı biriydim ve neredeyse her gün okula geç kalıyordum. Bu yüzden Jimin’in de başını belaya sokuyordum” diyor.

Jungkook

Jungkook liseye başlarken BTS çıkışını gerçekleştirmişti. Lisenin her gününü ağabeyleriyle birlikte geçiren idol, lise hayatı boyunca onların desteği sayesinde başarılı olduğunu söylüyor.

Yorum Yapın