Kore Manşet Ünlüler

BTS öğretmen olursa

Son zamanlarda, ARMY’ler BTS üyelerini, “Öğretmen olsalardı nasıl olurlardı?” diye düşünüyor. Biz de düşündük ve ortaya eğlenceli bir sonuç çıkardık.

RM

Matematik

Yüksek IQ’ya sahip RM’in matematikte üstüne yok. Tüm öğrencilerine matematiği sevdirip başarılı olmalarını sağlamanın yanı sıra asla pes etmeyeceklerinden de emin olurdu.

Jin

Drama

Jin oyunculuk alanında lisans derecesine sahip. Henüz onu oyuncu olarak izlemedik ama bu alanda çok yetenekli olduğuna eminiz. Tıpkı üyelere olduğu gibi öğrencilerine de tatlı ve nazik davranarak geleceğin oyuncularını yetiştirirdi.

Suga

Müzik

Müzik aşkı ve yeteneği Suga’yı mükemmel bir müzik öğretmeni yapıyor. Öğrencilerin ona hayranlıkla baktığı, ilham verici bir öğretmen olurdu. Ondan ders alan kişiler çok şanslı.

 J-Hope

Coğrafya

Dansıyla bizi büyüleyen J-Hope’un coğrafya dersi verdiğini hayal edebiliyor musun? Büyük ihtimalle dersleri eğlenceli hale getirir ve hiperaktif kişiliğiyle öğrencilerini neşelendirirdi.

Jimin

Psikoloji

Jimin etrafını analiz etmekte ve sorunları çözmekte çok başarılı. Öğrencilerinin sadece yüzlerine bakarak ne düşündüklerini söylerdi. Bu da onu harika bir psikoloji öğretmeni yapıyor.

V

Sanat tarihi

Gittiği her yerde müzeleri, galerileri dolaşan V, sanata ilgi duyan biri. Ondan daha iyi ir saant tarihi öğretmeni düşünemiyoruz.

Jungkook

Beden eğitimi

Jungkook her şeyi yapabilme yeteneğine sahip. Ne olursa olsun, öğrencilerinin kendisi gibi her şeyi yapabilmeleri için elinden geleni yapardı.

Yorum Yapın