Manşet

Bella’dan şarkı sürprizi

Bella, Thorne “Just Call” şarkısı ile neşemizi yerine getirdi! Sen de onun şarkı söylemesini özleyenlerden misin?

Arı gibi çalışıyor!
Bu yıl vaktinin çoğunu setlerde geçiren yıldız Bella Thorne, adeta arı gibi çalışıyor diyebiliriz. Bu yıl “Famous In Love” dizisinin haricinde pek çok filmin kadrosunda yer aldı. Üstelik hala çalışmaya devam ediyor. Tabii bir yandan da müzikteki yeteneğini bize göstermeye çalışıyor. Bella da çoğu Disney Channel yıldızı gibi hem şarkı söyleyebiliyor hem de oyunculuk yapabiliyor. Her ne kadar önceliği oyunculuk olsa da bugüne kadar bize müzik yeteneğini de sergiledi. Ancak şimdiye kadar çıkardığı şarkıların hiçbiri bu parça kadar ilgi görmedi. Hala bu şarkıyı bilmiyorsan bir an önce dinlemelisin!

Muhteşem ortaklık
Bella, bu harika şarkıyı Prince Fox ile söylüyor. Prince ise şarkının geçmişini şöyle anlatıyor: “Bella ile ilk tanıştığımızda ona bir şarkı üzerinde çalıştığımı ve ona vermek istediğimi söyledim. O ise beraber düet yapmak istedi”. Güzel yıldız, düet yapınca kendini daha rahat hissediyor. Çünkü şarkı yayınlandıktan sonra yaptığı bir itirafta düeti tercih etme sebebinin sesine güvenmeyişi olduğunu söyledi. Böylece 3 yıldan beri uzak durduğu müzik dünyasına da üst sıralardan bir giriş yaptı!

“Sadece Ara”
Slow başlayan “Just Call” şarkısı sonradan hızlanıyor ve hareketli bir hal alıyor. Parçanın klibine ise pembe renk hakim. Tüm klip boyunca görüntünün ortasında duran bir telefon ve numarayı çeviren birkaç el görüyoruz. Yani Türkçe çevirisiyle “Sadece Ara” şarkısı ve onun klibi epey uyumlu! Şarkıda ise ayrılık sonrası bir süreç anlatılıyor. Ayrılığın ardından oluşan boşluktan ve yalnızlık hissinden bahsediliyor. Bu yüzden eski sevgiliye “Bana ihtiyacın olursa sadece ara” diye sesleniliyor. Tabii hikayeyi bir de diğer kişinin gözünden görmek gerekiyor. Onu aramaması için arkadaşlarının telefonunu sakladığını ve aramalarını takmaması gerektiğini söylüyor. Tabii o da acı çekiyor ve uyuyamıyor. Kısacası bu şarkı sevip de kavuşamayanlar için!

 

 

Yorum Yapın