Manşet Ünlüler

Bekar takılmak

Bekar olmanın göründüğü kadar korkutucu ve üzücü olmadığını savunan birçok ünlü isim var.

 

Emma Watson

Bekarların üstündeki baskının farkında olan Emma, bunun çok abartıldığını düşünüyor. “Eğer bir ev almadıysanız, eşiniz yoksa, bebeğiniz yoksa, 30 yaşına giriyorsanız ve kariyerinizde istikrarlı bir yerde değilseniz bu inanılmaz bir kaygı yaratıyor. Hala bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz. ‘Bekarım mutluyum’ lafına daha önce asla inanmazdım. Bunun tamamen saçmalık olduğunu düşünürdüm. Ama şimdi bekar olduğum için çok mutluyum. Ben buna ‘kendi kendine ortak olmak’ diyorum” şeklinde bekar olmakla ilgili fikirlerini paylaşıyor.

 Emilia Clarke

“Game of Thrones”un Khaleesi’si Emilia da özel hayatının çok merak edilmesinden, sürekli biriyle birlikte olup olmadığının sorulmasından oldukça sıkılmış. Bekar olmayı dert etmediğini ve tek başına da çok iyi vakit geçirdiğini de ekliyor.

Kendall Jenner

“Güçlü bir kadın bağımsızdır ve bir erkeğe ihtiyacı yoktur” diyen Kendall da yalnız olmaktan hoşlananlardan. Başarılı model, yalnız olduğunda kendisine daha fazla vakit ayırdığını söylüyor.

Selena Gomez

Uzun zamandır yalnız olan Selena, bekarlığını ilk zamanlarında çok zorlanmış: “İlk yıl berbattı. Ama şimdi iyi ve harika hissettiriyor. Artık ilişkilerimde iletişim eksikliği olmasını istemiyorum. Bence yaşlanınca, aslında senin için doğru olan insanları buluyorsun.” Yalnız olup olmamayı kafasına takmayan Sel, bundan sonraki ilişkisinin nasıl olacağını da merak ediyor.

 Lucy Hale

Lucy, “Gençken, sürekli olarak biriyle birlikte olmak veya biriyle çıkmak istiyordum. Çünkü bekar veya tek başıma olmaktan ölesiye korkuyordum” diye eski endişesi hakkında konuşuyor. Şimdi ise oyuncu, bu fikre katılmıyor çünkü bekar olmayı artık seviyor.

Taylor Swift

Şu anda aktör Joe Alwyn ile ilişkisi olan Taylor, 2013’teki bir röportajında, bekar olmakla yalnız olmanın aynı şey olmadığını söylemişti. Tek başına olmanın hoşuna gittiğini belirten şarkıcı, bunu kendi başına eğlenmek için bir fırsat olarak görüyor.

Katy Perry

“Çok modern bir peri masalında olduğumu öğrendim ancak mutlu son için Beyaz Atlı Prens’e ihtiyacım olmadığını da biliyorum. Çünkü mutlu son benim” diyen Katy, tek başına da mutlu olabildiğini açıklıyor.

 

Yorum Yapın