Manşet Ünlüler

Başak’ın İtalyan Ruhu

İtalyan ruhunun en güçlü temsilcisi ve başarılarıyla alkış toplayan Ruggero Pasquarelli’nin çarpıcılığının arkasında başak burcu olmasının etkisi olduğunu hiç düşünmüş müydün? Bakalım Ruggero burcuyla ne kadar uyumlu:)

 

Fiziksel özellikleri

Dış görünüşe bakarak bir genelleme yapmak çok sağlıklı olmasa da, aynı burca sahip kişiler belli fiziksel özelliklere sahip. Başak erkeklerinin uzun boylu, yakışıklı ve oldukça çekici oldukları biliniyor. Çarpıcı görüntüleriyle bulundukları ortamda gözleri üstüne çekme konusunda bir numaralar. Bu tanıma göre Ruggero tam bir başak erkeği. Şarkıcının yakışıklılığını övmeye gerek yok, hepimiz görüyoruz. Sadece fotoğrafına bakmak bile başımızı döndürmeye yetiyor:)

 

Kişisel yapısı

Başak burçlarıyla ilgili bildiğimiz en büyük özellik aşırı titiz olmaları. Kız veya erkek fark etmeksizin başak burcu düzene ve temizliğe çok düşkün. Giydikleri kıyafetler, bulundukları ortamlar gibi aklına gelebilecek her konuda temizliğe fazla önem veriyorlar. Özellikle kıyafetlerini büyük bir titizlikle hazırlıyorlar. Ruggero’nun kliplerinde, konserlerinde ve günlük hayattaki kıyafetlerine baktığımızda deterjan kokusu ve ütü buharını hissediyoruz desek abartmayız:) Bu titizliği ona çok klas bir görünüm katıyor.

 

Sosyal hayatı

Ruggero’nun sıcakkanlılığı İtalyan olmasından gelse de, başak burçlarının samimiyetini de taşıyor. Başaklar gereksiz gösterişten hiç hoşlanmaz ve oldukları gibidirler. Zaten Ruggero’nun o samimiyetine ve bizden biriymiş hissi veren doğallığına tutulduk. Instagram’da öyle eğlenceli fotoğraflar paylaşıyor ki, yapmacıklıktan çok uzak olduğunu anlıyoruz.

 

Korkuları

Bir başak burcu erkeği en çok hata yapmaktan korkar. Düzene düşkün olduklarından hayatlarını belli bir şekil içinde sürdürmeye çalışırlar. Bu yüzden çok disiplinlidirler. Kurdukları düzende en ufak bir aksilik olması onların tüm planlarını alt üst eder. Biliyorsun ki pandemi nedeniyle birçok sanatçı gibi Ruggero’nun da planları değişti. 2020’de yapmak istediklerinin sadece bir kısmını paylaşabilen şarkıcı eminiz ki bu duruma çok üzülmüştür. Ancak elinden geldiğince hep bizimle olmaya çalıştı.

 

İlişki görüşü

Başarılı şarkıcı ne kadar duygusal ve romantik olsa da, aşk konusunda çoğu kez mantığının sesini dinliyor. Çünkü başak erkeği ilişkilere mantık çerçevesinde yaklaşır. Mantığıyla hareket ettiğinden Ruggero’yu duygusuz biri gibi algılama. Sevgilisi Candelaria Molfese’e çok değer veriyor. En güzel özelliği de duygularını göstermekten asla çekinmiyor.

 

Hoşlandığı karakterler

Başak erkekleri birlikte olacağı kişinin onunla aynı kafada olmasını ister. Tabii titiz olması da şart:) Ayrıca güçlü duruşa sahip, kendi ayakları üstünde duran kızlara karşı da zaafları var. Mantıklı ve doğru kişiye aşık olmayı beklerler. Aynı Candelaria gibi:) Ancak başak erkekleri çok detaycı olduğu için ilişkileri uzun süredir devam etse de, evlenmek için acele etmiyorlar. Sence 2014 yılından beri birlikte olan Ruggero ve Candelaria’dan yakında evlilik haberi gelir mi?

 

İş hayatı

Ruggero çok sıkı çalışan başarılı bir müzisyen. Müzik denilince onun için akan sular duruyor. Başak erkekleri iş konusunda azimli ve en iyisi olmak için yoğun tempoda çalışırlar. Çalışmaktan da asla şikayet etmezler. Hiç Ruggero’nun çalışırken şikayet ettiğini gördün mü? Pandemide bile bir an olsun ara vermeden çalıştı. Güzel işler çıkarmak için elinden geleni yapıyor.

 

Hobileri

Başak erkeği gösterişli yerlerden çok samimi bulduğu ortamlarda olmayı sever. Sevdikleriyle beraber yenilen bir yemek onlar için en büyük lüks. Ailesine düşkün olan Ruggero onlarla çektirdiği mutlu fotoğraflarını sürekli paylaşıyor. Son olarak başak erkeği ve Ruggero arasındaki bir diğer benzer noktanın da favori renkleri olduğunu ekleyelim. Başak burcu erkeği siyah, kahverengi ve kırmızı renklerini seviyor. Ruggero’nun en sevdiği renk ne dersin? Kırmızı:)

Yorum Yapın