Manşet

Aşkın şarkısı çalıyor!

Selena Gomez yaşadığı tüm kalp kırıklığını topladı ve hepsini “Lose You To Love Me” adlı şarkısında birleştirdi. Böylece geçmişini iyileştiren daha güçlü bir Selena ile tanışıyoruz.

Yazı İrem Naz Güvel

Kalp kırıklığını onarıyor

Son Selena Gomez albümünün üstünden tam 4 yıl geçti. O zamandan bu yana şarkıcı hayatında birçok iniş ve çıkış yaşadı. Yaşadığı olumsuz olaylar müziğini besledi ve şimdi de bize onun meyvelerini yemek kaldı. Selena’nın büyük dönüşüne hem onu özlediğimiz hem de Justin Bieber etkilerinin olacağını bildiğimiz için epey bir heyecanlıydık. Şarkının her bir notasında ve siyah beyaz klibinde kalp kırıklığını hissettiğimiz “Lose You To Love Me” için Selena, “Bu şarkı, son albümümü çıkardığımdan beri hayatımda olan birçok şeyden ilham aldı. İnsanların umutlu hissetmelerini ve kendilerinin daha iyi bir versiyonunu ortaya çıkarabileceğini bilmelerini istiyorum” diyor. Şarkıcı bu şarkıda Billie Eilish’in ağabeyi FINNEAS ile çalıştı. Sence de ortaya harika bir iş çıkmamış mı?

Bye bye Justin

Gelelim şarkının Justin ile olan bağlantılarına. “Amacımı ateşe verdin, Ve yanmasına izin verdim” sözünde geçen “amaç”, İngilizce “purpose” demek. Bu sana bir şey çağrıştırdı mı? Justin’in Selena’ya yazdığı “Sorry” ve “Mark My Words” şarkılarının bulunduğu albümünün adı “Purpose”du. Hatta Andy Wu adlı bir prodüktör Selena’nın yeni şarkısıyla Justin’in “Sorry” şarkısını birleştirerek bir mahsup bile yaptı. “İki ay içinde bizi değiştirdin, Kolaymış gibi” sözleri pek bir ağır. Justin, son kez Selena ile ayrıldıktan hemen sonra Hailey ile evlenmişti. Şarkıcı, “Bu gerçekten mükemmel bir zamanlama. Sadece tüm bu duyguları doğrulamak istedim, çünkü onlar benim için son derece gerçekti. Bir yıl önce “Lose You To Love Me”yi yazdığımda tamamen farklı hissediyordum. Ne hissettiğimi kabul etmeseydim aptalca olurdu” diyor.

Hailey’den cevap

Şarkı yayınlandıktan sonra gözler Justin ve Hailey Bieber çiftine döndü. Kısa bir süre sonra Hailey, Instagram story’de Summer Walker’ın “I’ll Kill You” şarkısını paylaştı ve birçok kişi bunun tesadüf olmadığını Selena’ya cevap verdiğini düşündü. İyi kalpli meleğimiz Selena ise güzel manken ile aralarında bir kavga çıkarmaya çalışanlara gereken cevabı şu şekilde verdi, “Şarkıya gelen geri dönüşler için minnettarım. Ancak kadınları yıkan kadınların yanında değilim. Asla da olmayacağım. Bu yüzden lütfen herkese karşı nazik olun. Eğer benim hayranımsanız kimseye kaba davranmayın.”

Dön de bir bak

“Lose You To Love Me”den sonra Selena hareketli parçası “Look At Her Now”ı yayınladı. “Kızın ilk gerçek aşkıydı. Onun da, başka bir tane daha bulana kadar. Aman Tanrım, kız öğrendiğinde güven seviyeleri düştü” gibi yine Justin’i hissettiğimiz sözler var. Ah Justin ah! “Lose You to Love Me” nasıl kırık kalple doluysa bu şarkı da bir kadının nasıl kötü bir ilişkiden kurtulduğunu eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Bakalım Selena’nın başka hangi şarkıları Justin hakkında olacak.

Yorum Yapın